ZASADAČKA

Vytvoríme pre Vás ideálne miesto na porady a stretnutia

Zasadačku, v ktorej vzniknú najlepšie nápady

Zaujíma ma viacKontakt
viac

Vizualizácia, výroba, montáž a dlhodobá starostlivosť

Kompletná zasadačka od návrhu po servis


Naplánovať, vyrobiť a zariadiť rokovaciu miestnosť je výsledkom určitého procesu. S nami však vyriešite všetko na jednom mieste. Navrhneme a vyrobíme Vám nábytok do zasadačky s dôrazom na Vaše kapacitné požiadavky, funkčnosť, detaily a v neposlednom rade zladenie dizajnu s firemnými farbami. Výsledkom bude reprezentatívna a motivujúca zasadačka, v ktorej sa konajú všetky významné stretnutia a vznikajú strategické rozhodnutia.


Chcem vedieť viac o službách

Kvalitné materiály a dômyselné vychytávky

Ten správny nábytok a doplnky do zasadačky


Dominantou každej zasadačky je kvalitný rokovací stôl, ktorý prispôsobujeme Vašim potrebám, veľkosti a tvaru miestnosti. Neodmysliteľnou súčasťou zasadačky sú pohodlné rokovacie stoličky, praktické úložné priestory a pulty na rýchle občerstvenie. Pri plánovaní zasadačky myslíme na dôležité technologické prvky, ako sú elektrické otočné panely, ktoré uľahčia Vám a Vašim partnerom každé obchodné stretnutie.


Potrebujem nábytok do zasadačky

Reprezentatívna zasadačka s príjemnou atmosférou

Meeting room je korunkou firmy


Usaďte svojich obchodných partnerov do reprezentatívnych rokovacích priestorov, ktoré presne zodpovedajú dizajnu a najmä filozofii Vašej spoločnosti. Moderné obklady na steny, efektné a praktické prvky ako 3D logá a nadčasový nábytok, vytvoria o Vašej spoločnosti výnimočný celkový obraz. Vaše každodenné porady sa vďaka tomu budú niesť v príjemnej atmosfére a riešenia úloh v tíme naberú úplne nový rozmer.


Takú zasadačku chcem

Ergonómia priestoru, ktorá má zmysel

Zasadačka, ktorá má hlavu a pätu


Pri rozmiestnení nábytku v zasadačke sa sústredíme na všetky dôležité ergonomické pravidlá priestoru. Veľký dôraz kladieme na prechodové zóny, ktoré prevzdušnia celú miestnosť. Správna veľkosť stola, typ rokovacích stoličiek a dostatočný priestor medzi nimi Vám zabezpečia pohodlie i na zdĺhavé porady. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru zvládnete náročnú prácu v tíme a každá porada sa uberie tým správnym smerom.


Chcem sa stať Vašim klientom

Zasadačky, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Lear Corporation Seating s.r.o.

Výroba autosedačiek do automobilov - Voderady

POVEDALI O NÁS: "Rstudio nás vo výbere utvrdilo: rýchlou, promptnou komunikáciou a adresovaním akejkoľvek požiadavky a zmeny v zadaní, s dostatočnou trpezlivosťou v ponúkaní zaujímavých riešení na mieru, spolu s 3D...


Čítať viac

Kardiocentrum Nitra s.r.o.

Neštátna špecializovaná nemocnica - Nitra

POVEDALI O NÁS: "Naša spolupráca s Rstudio spočívala v navrhnutí interiérového prevedenia a zariadenia novej dostavby budovy Kardiocentra Nitra, a to najmä administratívnych, rokovacích, vyšetrovacích a jedálenských...


Čítať viac

Radí Vám náš hlavný technikMICHAL
KOVÁČ

TIP PRE ZASADAČKU

Zariadenie zasadačky podlieha predovšetkým jej využitiu. Aby boli porady efektívne a stretnutia s obchodnými partnermi prínosné, nie je jedno, aký stôl alebo stoličky do zasadacej miestnosti vyberiete.


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť zasadačku?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk