ZASADAČKA

Vytvoríme pre vás ideálne miesto na porady a stretnutia.

Zasadačku, v ktorej vzniknú najlepšie nápady.

Kontakt
viac

Vizualizácia, výroba, montáž a dlhodobá starostlivosť

Kompletná zasadačka od návrhu po servis


Naplánovať, vyrobiť a zariadiť rokovaciu miestnosť je výsledkom určitého procesu. S nami však vyriešite všetko na jednom mieste. Navrhneme a vyrobíme Vám nábytok do zasadačky s dôrazom na Vaše kapacitné požiadavky, funkčnosť, detaily a v neposlednom rade zladenie dizajnu s firemnými farbami. Výsledkom bude reprezentatívna a motivujúca zasadačka, v ktorej sa konajú všetky významné stretnutia a vznikajú strategické rozhodnutia.


Chcem vedieť viac o službách

Kvalitné materiály a dômyselné vychytávky

Ten správny nábytok a doplnky do zasadačky


Dominantou každej zasadačky je kvalitný rokovací stôl, ktorý prispôsobujeme Vašim potrebám, veľkosti a tvaru miestnosti. Neodmysliteľnou súčasťou zasadačky sú pohodlné rokovacie stoličky, praktické úložné priestory a pulty na rýchle občerstvenie. Pri plánovaní zasadačky myslíme na dôležité technologické prvky, ako sú elektrické otočné panely, ktoré uľahčia Vám a Vašim partnerom každé obchodné stretnutie.


Potrebujem nábytok do zasadačky

Reprezentatívna zasadačka s príjemnou atmosférou

Meeting room je korunkou firmy


Usaďte svojich obchodných partnerov do reprezentatívnych rokovacích priestorov, ktoré presne zodpovedajú dizajnu a najmä filozofii Vašej spoločnosti. Moderné obklady na steny, efektné a praktické prvky ako 3D logá a nadčasový nábytok, vytvoria o Vašej spoločnosti výnimočný celkový obraz. Vaše každodenné porady sa vďaka tomu budú niesť v príjemnej atmosfére a riešenia úloh v tíme naberú úplne nový rozmer.


Takú zasadačku chcem

Ergonómia priestoru, ktorá má zmysel

Zasadačka, ktorá má hlavu a pätu


Pri rozmiestnení nábytku v zasadačke sa sústredíme na všetky dôležité ergonomické pravidlá priestoru. Veľký dôraz kladieme na prechodové zóny, ktoré prevzdušnia celú miestnosť. Správna veľkosť stola, typ rokovacie stoličky a dostatočný priestor medzi nimi Vám zabezpečia pohodlie i na zdĺhavé porady. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru zvládnete náročnú prácu v tíme a každá porada sa uberie tým správnym smerom.


Chcem sa stať Vašim klientom

Zasadačky, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

I.D.C. Holding a.s.

Producent cukroviniek a pečiva - Sereď

POVEDALI O NÁS: "Naša spolupráca s Rstudiom sa začala už pred niekoľkými rokmi. Ich produkty a služby boli na vynikajúcej úrovni, od podania a doladenia našej požiadavky, až po realizáciu a celkovú montáž nábytku. Na...


Čítať viac

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

Radí Vám náš hlavný technikMICHAL
KOVÁČ

TIP PRE ZASADAČKU

Zariadenie zasadačky podlieha predovšetkým jej využitiu. Aby boli porady efektívne a stretnutia s obchodnými partnermi prínosné, nie je jedno, aký stôl alebo stoličky do zasadacej miestnosti vyberiete.


Chcem vedieť viac