ZASADAČKA

Vytvoríme pre vás ideálne miesto na porady a stretnutia.

Zasadačku, v ktorej vzniknú najlepšie nápady.

Kontakt
viac

Vizualizácia, výroba, montáž a dlhodobá starostlivosť

Kompletná zasadačka od návrhu po servis


Naplánovať, vyrobiť a zariadiť rokovaciu miestnosť je výsledkom určitého procesu. S nami však vyriešite všetko na jednom mieste. Navrhneme a vyrobíme Vám nábytok do zasadačky s dôrazom na Vaše kapacitné požiadavky, funkčnosť, detaily a v neposlednom rade zladenie dizajnu s firemnými farbami. Výsledkom bude reprezentatívna a motivujúca zasadačka, v ktorej sa konajú všetky významné stretnutia a vznikajú strategické rozhodnutia.


Chcem vedieť viac o službách

Kvalitné materiály a dômyselné vychytávky

Ten správny nábytok a doplnky do zasadačky


Dominantou každej zasadačky je kvalitný rokovací stôl, ktorý prispôsobujeme Vašim potrebám, veľkosti a tvaru miestnosti. Neodmysliteľnou súčasťou zasadačky sú pohodlné rokovacie stoličky, praktické úložné priestory a pulty na rýchle občerstvenie. Pri plánovaní zasadačky myslíme na dôležité technologické prvky, ako sú elektrické otočné panely, ktoré uľahčia Vám a Vašim partnerom každé obchodné stretnutie.


Potrebujem nábytok do zasadačky

Reprezentatívna zasadačka s príjemnou atmosférou

Meeting room je korunkou firmy


Usaďte svojich obchodných partnerov do reprezentatívnych rokovacích priestorov, ktoré presne zodpovedajú dizajnu a najmä filozofii Vašej spoločnosti. Moderné obklady na steny, efektné a praktické prvky ako 3D logá a nadčasový nábytok, vytvoria o Vašej spoločnosti výnimočný celkový obraz. Vaše každodenné porady sa vďaka tomu budú niesť v príjemnej atmosfére a riešenia úloh v tíme naberú úplne nový rozmer.


Takú zasadačku chcem

Ergonómia priestoru, ktorá má zmysel

Zasadačka, ktorá má hlavu a pätu


Pri rozmiestnení nábytku v zasadačke sa sústredíme na všetky dôležité ergonomické pravidlá priestoru. Veľký dôraz kladieme na prechodové zóny, ktoré prevzdušnia celú miestnosť. Správna veľkosť stola, typ rokovacie stoličky a dostatočný priestor medzi nimi Vám zabezpečia pohodlie i na zdĺhavé porady. Vďaka správne navrhnutej ergonómii priestoru zvládnete náročnú prácu v tíme a každá porada sa uberie tým správnym smerom.


Chcem sa stať Vašim klientom

Zasadačky, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac

ELMONT SLOVAKIA s.r.o.

Spoločnosť z odboru elektrotechniky, činnosť v oblasti elektro a MaR - Šaľa

POVEDALI O NÁS: "Za celkovou spokojnosťou so zariadením našich kancelárskych priestorov stojí Rstudio. Odbornosť, individuálny prístup, originálny nábytkový dizajn, profesionalita vo všetkých smeroch je to, čím sa...


Čítať viac

Radí Vám náš hlavný technikMICHAL
KOVÁČ

TIP PRE ZASADAČKU

Zariadenie zasadačky podlieha predovšetkým jej využitiu. Aby boli porady efektívne a stretnutia s obchodnými partnermi prínosné, nie je jedno, aký stôl alebo stoličky do zasadacej miestnosti vyberiete.


Chcem vedieť viac