RECEPCIA

Navrhneme a vytvoríme Vám reprezentatívny prvý dojem

Recepciu, ktorá zapôsobí na klientov a partnerov

Zaujíma ma viacKontakt
viac

3D NÁVRH, VÝROBA, MONTÁŽ A STAROSTLIVOSŤ

Reprezentatívna recepcia a oddychové sedenie


Ušetrite prostriedky a čas a vyriešte uvítaciu zónu u jedného dodávateľa. V Rstudiu Vám radi pripravíme profesionálnu 3D vizualizáciu, ktorú zrealizujeme podľa Vašich očakávaní. Vďaka vlastnej výrobe nábytku a odbornej montáži bude výsledok na nerozoznanie od návrhu. Recepciu doplníme aj pohodlným oddychovým sedením, ktoré zabezpečí príjemný priestor pre čakanie Vašich hostí.


Chcem vedieť viac o službách

Priestor, kde má všetko svoje miesto

Ergonómia priestoru a správne umiestnenie


Aby recepcia splnila účel uvítacej miestnosti, kladieme dôraz na ergonómiu celkového priestoru. Správne umiestnenie recepčného pultu, klientskej zóny, zóny na čakanie alebo priestoru pre rýchle jednanie je výsledkom Vašich požiadaviek, našich dlhoročných skúseností a pravidiel pre usporiadanie nábytku. Celkový dojem z recepcie a chvíle strávené v nej tak vytvoria pozitívne emócie u každého, kto recepciu navštívi.


Chcem recepciu od Vás

Funkčné riešenie a dizajn v jednom

Nábytok do recepcie, ktorý plní účel


Dominantou každej recepcie je recepčný pult, ktorý slúži z druhej strany zároveň aj ako pracovisko pre minimálne jedného zamestnanca. Aby bol Váš vstup do miestnosti nielen dizajnový, ale spĺňal aj Všetky požiadavky na úložné priestory, radi Vám ho navrhneme na mieru. Vďaka kvalitným materiálom a skĺbením funkčnosti a trendov získate pult na recepciu, ktorý skutočne slúži svojmu účelu.


Chcem funkčný nábytok na recepciu

Skvelý prvý dojem, ktorý pretrvá

Vaše logo v pútavom 3D efekte


Zaujať už na prvý pohľad môžete aj modernými dizajnovými prvkami. Oslovte svojich klientov vlastným 3D logom v duchu Vašej firemnej filozofie. Logo je možné zapracovať aj do samotného recepčného pultu s využitím rôznych efektov. 3D efekt alebo podsvietené logo s led pásom pozdvihnú corporate identity Vašej firmy o latku vyššie. Práve to sú prvky, ktoré výrazne ovplyvnia prvý dojem z recepcie.


Chcem dizajnovú recepciu

Recepcie, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac

ELMONT SLOVAKIA s.r.o.

Spoločnosť z odboru elektrotechniky, činnosť v oblasti elektro a MaR - Šaľa

POVEDALI O NÁS: "Za celkovou spokojnosťou so zariadením našich kancelárskych priestorov stojí Rstudio. Odbornosť, individuálny prístup, originálny nábytkový dizajn, profesionalita vo všetkých smeroch je to, čím sa...


Čítať viac

Radí Vám náš konateľJURAJ
REHÁK

TIP PRE RECEPCIU

Správne navrhnutá a zariadená recepcia plní viac účelov, než len prvý dojem klienta či obchodného partnera. Zaujíma vás, ako môžete vďaka usporiadaniu nábytku a nadčasovému dizajnu vyťažiť z recepcie čo najviac?


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť recepciu?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk