OPEN SPACE OFFICE

Zdieľaný priestor, ideálny pre vzájomnú i nerušenú prácu.

Vytvoríme vám otvorenú kanceláriu, kde bude radosť pracovať.

Kontakt
viac

Komplexné služby od jedného dodávateľa

Nábytkový dizajn, výroba nábytku a montáž v jednom


Modernú otvorenú kanceláriu môžete získať pohodlne na jednom mieste. Vaše požiadavky a predstavy si pozorne vypočujeme a odporučíme Vám čo najlepšie konštrukčné a dizajnové riešenie. V Rstudiu Vám vytvoríme detailný 3D návrh rozmiestnenia nábytku, podľa ktorého si viete vopred pripraviť kabeláž k pracovným stolom. Našim cieľom je nábytok do open space office vyrobiť, dodať a namontovať v najvyššej kvalite tak, aby splnil účel svojho využitia.


Chcem vedieť viac

Miestnosť, kde si každý nájde svoje miesto

Open office - kancelária pre kreatívu i samostatnú prácu


Myšlienkou otvorenej kancelárie je vytvoriť jedinečné prostredie bez pevných stien, ktoré dodá priestoru variabilitu a ľahkosť. Povedzte nám, ako pracujete a my Vám vytvoríme zdieľanú kanceláriu, ktorá podporuje tvorivé myslenie v tíme. Logicky zvolené bloky stolov, ale i útočiská pre samostatnú prácu a rozhovory medzi štyrmi očami. Potrebné vzdialenosti medzi stolmi, stoličkami a úložnými priestormi doplníme vhodnými prechodovými zónami.


Takú kanceláriu potrebujem

Otvorený priestor, kde sa nik navzájom neruší

Zdieľaná kancelária s oázami pokoja a ticha


Neodopierajte si výhody open office kancelárie z dôvodu nadmerného hluku. Poradíme Vám, ako správna akustika vyrieši všetky neželané zvuky a nepríjemný šum počas práce. Použitím vhodných materiálov a doplnkov môžete využiť potenciál otvorenej kancelárie naplno. Variabilné akustické paravany, efektné panely na stenu alebo strop a trendy odhlučnené búdky poskytnú dostatok ticha v zdieľanej kancelárii, kedykoľvek to zamestnanci potrebujú.


To je kombinácia, ktorú potrebujem

Moderné riešenie vašich potrieb

Keď sa spojí dizajn a správna ergonómia


Dizajnové doplnky, ako napríklad 3D logo spoločnosti zakomponované do interiéru, vyzdvihnú Vašu jedinečnú firemnú identitu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s ergonómiou priestoru vieme účelne využiť každý milimeter Vášho otvoreného pracoviska. Našim zámerom je, aby Vaši zamestnanci pracovali v príjemnom a motivujúcom prostredí. Tak vytvárame našim klientom zdieľané kancelárske priestory, v ktorých je radosť pracovať.


Chcem sa stať vašim klientom

Openoffice, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac

Schindler Eskalátory s.r.o.

Výroba eskalátorov - Dunajská Streda

POVEDALI O NÁS: "Navrhli a vyrobili nám moderné kancelárske pracoviská s premyslenou dispozíciou a dôrazom na funkčné využitie priestoru a sedenia. Sme maximálne spokojní s kvalitou nábytku, s precízne prepracovanými...


Čítať viac

Radí Vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
BEKO

TIP PRE OPENOFFICE

Open office je najobľúbenejším typom usporiadania kancelárskych priestorov. Dnes sa však už nemusíte báť nadmerného hluku a vyrušovania sa pri práci. Poznáme riešenia, ako eliminovať hluk v open office kancelárii.


Chcem vedieť viac