OPEN SPACE OFFICE

Zdieľaný priestor, ideálny pre vzájomnú i nerušenú prácu.

Vytvoríme vám otvorenú kanceláriu, kde bude radosť pracovať.

Kontakt
viac

Komplexné služby od jedného dodávateľa

Nábytkový dizajn, výroba nábytku a montáž v jednom


Modernú otvorenú kanceláriu môžete získať pohodlne na jednom mieste. Vaše požiadavky a predstavy si pozorne vypočujeme a odporučíme Vám čo najlepšie konštrukčné a dizajnové riešenie. V Rstudiu Vám vytvoríme detailný 3D návrh rozmiestnenia nábytku, podľa ktorého si viete vopred pripraviť kabeláž k pracovným stolom. Našim cieľom je nábytok do open space office vyrobiť, dodať a namontovať v najvyššej kvalite tak, aby splnil účel svojho využitia.


Chcem vedieť viac

Miestnosť, kde si každý nájde svoje miesto

Open office - kancelária pre kreatívu i samostatnú prácu


Myšlienkou otvorenej kancelárie je vytvoriť jedinečné prostredie bez pevných stien, ktoré dodá priestoru variabilitu a ľahkosť. Povedzte nám, ako pracujete a my Vám vytvoríme zdieľanú kanceláriu, ktorá podporuje tvorivé myslenie v tíme. Logicky zvolené bloky stolov, ale i útočiská pre samostatnú prácu a rozhovory medzi štyrmi očami. Potrebné vzdialenosti medzi stolmi, stoličkami a úložnými priestormi doplníme vhodnými prechodovými zónami.


Takú kanceláriu potrebujem

Otvorený priestor, kde sa nik navzájom neruší

Zdieľaná kancelária s oázami pokoja a ticha


Neodopierajte si výhody open office kancelárie z dôvodu nadmerného hluku. Poradíme Vám, ako správna akustika vyrieši všetky neželané zvuky a nepríjemný šum počas práce. Použitím vhodných materiálov a doplnkov môžete využiť potenciál otvorenej kancelárie naplno. Variabilné akustické paravany, efektné panely na stenu alebo strop a trendy odhlučnené búdky poskytnú dostatok ticha v zdieľanej kancelárii, kedykoľvek to zamestnanci potrebujú.


To je kombinácia, ktorú potrebujem

Moderné riešenie vašich potrieb

Keď sa spojí dizajn a správna ergonómia


Dizajnové doplnky, ako napríklad 3D logo spoločnosti zakomponované do interiéru, vyzdvihnú Vašu jedinečnú firemnú identitu. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s ergonómiou priestoru vieme účelne využiť každý milimeter Vášho otvoreného pracoviska. Našim zámerom je, aby Vaši zamestnanci pracovali v príjemnom a motivujúcom prostredí. Tak vytvárame našim klientom zdieľané kancelárske priestory, v ktorých je radosť pracovať.


Chcem sa stať vašim klientom

Openoffice, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

I.D.C. Holding a.s.

Producent cukroviniek a pečiva - Sereď

POVEDALI O NÁS: "Naša spolupráca s Rstudiom sa začala už pred niekoľkými rokmi. Ich produkty a služby boli na vynikajúcej úrovni, od podania a doladenia našej požiadavky, až po realizáciu a celkovú montáž nábytku. Na...


Čítať viac

Radí Vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
BEKO

TIP PRE OPENOFFICE

Open office je najobľúbenejším typom usporiadania kancelárskych priestorov. Dnes sa však už nemusíte báť nadmerného hluku a vyrušovania sa pri práci. Poznáme riešenia, ako eliminovať hluk v open office kancelárii.


Chcem vedieť viac