KANCELÁRIA

Zrealizujeme vám praktické a funkčné pracovné prostredie

Kanceláriu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a príjemne

Pozrieť si video
viac

Komplexné služby na jednom mieste

3D návrh, výroba, montáž a servis


Vyriešte všetko u jedného dodávateľa bez akýchkoľvek starostí. Profesionálny 3D návrh kancelárie s dôrazom na funkčnosť a dizajn Vám realisticky zobrazí miesto, kde Vaša práca naberie úplne nový rozmer. Vďaka vlastnej výrobe nábytku premeníme vizualizácie na skutočnosť. Vaša nová kancelária sa stane realitou vo chvíli, keď Vám ju precízne a odborne zmontujeme. Ani tu však nekončíme, pretože dlhodobý servis je tu pre Vás kedykoľvek budete potrebovať.


Zaujíma ma, ako postupujete

Vaša predstava plus naše skúsenosti

Kombinácia, ktorá vytvorí ideálnu kanceláriu


Na začiatok si vypočujeme Vaše požiadavky a pracovné návyky a v spojení s našimi dlhoročnými skúsenosťami Vám vytvoríme funkčnú a praktickú kanceláriu na mieru. Neoddeliteľnou súčasťou každej modernej kancelárie v dnešnej dobe sú dizajnové a technologické doplnky ako 3D logá a elektrické otočné panely, ktorými obohatíme Váš nábytok. Výsledkom je Vaša nová nadčasová kancelária vyhotovená na kľúč.


Chcem modernú kanceláriu

Kancelária, kde je všetko na správnom mieste

Nábytok na mieru a ergonómia priestoru


Kancelársky nábytok z kvalitných materiálov Vám vďaka precíznej výrobe poslúži roky. Stabilný kancelársky stôl, dostatočné úložné priestory a ergonomická kancelárska stolička poskytnú Vašej práci skutočnú oporu. Vďaka ergonómii priestoru vznikne miesto, kde sa budete pohybovať intuitívne a budete mať všetko potrebné po ruke. Využitie denného svetla a správne rozmiestnenie nábytku vytvoria zdravú kanceláriu, kde je všetko na tom správnom mieste.


Chcem pracovať v zdravej kancelárii

Pridaná hodnota, ktorú inde nenájdete

Jedinečný nábytkový dizajn


Vaša ideálna kancelária vznikne práve vďaka tomu, že ju vytvárate spolu s nami. Nábytok tvoríme s rešpektom k Vašim predstavám a požiadavkám a po našej realizácii získate miesto, kde môžete efektívne pracovať. Práve tak vzniká nápaditý nábytkový dizajn, ktorý zapôsobí na každého, kto vstúpi do Vašej kancelárie. A v nás získate partnera, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť, či už potrebujete doplniť jednu skrinku alebo zariadiť novú kanceláriu na mieru.


Zaujíma ma viac o servise

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ STOLY

Striedanie státia a sedenia – zdravá práca


Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl predstavuje maximálne možnú variabilitu kancelárskeho stola, pri ktorej si môžete vybrať Vám najpohodlnejšiu výšku. Ergonomický kancelársky stôl tak získate aj v prípade, ak chcete pracovať v sede alebo v stoji. Výšku kancelárskeho stolu si nastavíte optimálne vzhľadom k Vašej výške jednoduchým ovládaním. Zdravé kancelárske sedenie a státie tak predstavujú ideálny variant, ako stráviť pracovný čas bez bolesti chrbta alebo častej únavy a preťaženia.


Hľadám výškovo nastaviteľný stôl

Kancelárie, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

I.D.C. Holding a.s.

Producent cukroviniek a pečiva - Sereď

POVEDALI O NÁS: "Naša spolupráca s Rstudiom sa začala už pred niekoľkými rokmi. Ich produkty a služby boli na vynikajúcej úrovni, od podania a doladenia našej požiadavky, až po realizáciu a celkovú montáž nábytku. Na...


Čítať viac

Schindler Eskalátory s.r.o.

Výroba eskalátorov - Dunajská Streda

POVEDALI O NÁS: "Navrhli a vyrobili nám moderné kancelárske pracoviská s premyslenou dispozíciou a dôrazom na funkčné využitie priestoru a sedenia. Sme maximálne spokojní s kvalitou nábytku, s precízne prepracovanými...


Čítať viac

Radí Vám naša projektová manažérkaJANA
FARKAŠOVÁ

TIP PRE KANCELÁRIU

Aby bol nábytok v kancelárii správne rozmiestnený, treba zohľadniť niekoľko základných pravidiel ergonómie. Jedným z nich je umiestnenie stola voči dverám, oknu a iným objektom v miestnosti. Je ten Váš na vhodnom mieste?


Chcem vedieť viac