ZARIADENIE KANCELÁRIÍ

Navrhujeme a vyrábame kancelársky nábytok, ktorý spája dizajn a funkčnosť

Originálny nábytkový dizajn, presne podľa Vašich potrieb a predstáv

Zaujíma ma viacKontakt
viac

NÁBYTOK DO KANCELÁRIE

Kvalitný a pohodlný kancelársky nábytok


Nábytok do kancelárie si môžete vybrať zo širokej ponuky dizajnov, prevedení a materiálov, ktoré zapadnú do celkového interiéru Vašej kancelárie. Ergonomické kancelárske stoličky, stabilné kancelárske stoly alebo úložné systémy, ako napríklad kancelárske skrine a kancelárske kontajnery, Vám vytvoria funkčnú a dokonale zladenú kanceláriu. Vďaka našim riešeniam získate navyše zdravé pracovné prostredie, kde je všetko na tom správnom mieste.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO KANCELÁRIE

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ STOLY

Striedanie státia a sedenia – zdravá práca


Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl predstavuje maximálne možnú variabilitu kancelárskeho stola, pri ktorej si môžete vybrať Vám najpohodlnejšiu výšku. Ergonomický kancelársky stôl tak získate aj v prípade, ak chcete pracovať v sede alebo v stoji. Výšku kancelárskeho stolu si nastavíte optimálne vzhľadom k Vašej výške jednoduchým ovládaním. Zdravé kancelárske sedenie a státie tak predstavujú ideálny variant, ako stráviť pracovný čas bez bolesti chrbta alebo častej únavy a preťaženia.


Hľadám výškovo nastaviteľný stôl

NÁBYTOK DO OPEN SPACE OFFICE

Kancelársky nábytok na mieru v otvorenej kancelárii


Nábytok do open office kancelárie si vyžaduje komplexný pohľad. Navrhneme a vyrobíme Vám kancelársky nábytok tak, aby boli dodržané potrebné pravidlá ergonómie priestoru. Vytvoríme pre Vás zdravé pracovné prostredie a zároveň Vám vyriešime problémy s hlukom v zdieľanom priestore. Kancelárske stoly s akustickými paravanmi, vysoké stoly, akustický nábytok, ale i konštrukčné prvky dokážu zmeniť open space office na miesto, kde pôjde všetkým práca od ruky.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO OPEN OFFICE

KANCELÁRSKE SEDENIE

Pohodlné a zdravé sedenie do kancelárskych priestorov


Kvalitné ergonomické sedenie je nevyhnutnou súčasťou dnešného zdravého pracovného prostredia. U nás si môžete vybrať zo širokej škály kvalitného a pohodlného sedenia, či už hľadáte luxusné kancelárske stoličky, manažérske kreslá, kancelárske či konferenčné sedenie alebo oddychové kresielka. Stoličky z našej ponuky sa hodia pre manažérske pracoviská, kde dotvárajú štýlový vzhľad interiéru ako aj do klasických kancelárskych priestorov. Svoje uplatnenie nájdu taktiež v relaxačných zónach, hotelových lobby či na recepciách. Široká škála funkcií umožňuje maximálne prispôsobenie požiadavkám každého užívateľa.


VIAC O KANCELÁRSKYCH STOLIČKÁCH

NÁBYTOK DO ZASADAČKY

Úspešné porady a dôležité rozhodnutia


Zasadačka patrí medzi kancelárske priestory, kde vznikajú tie najlepšie nápady. Rokovací nábytok je potrebné prispôsobiť rozmerom miestnosti a požadovanému počtu zasadacích miest. Okrem toho je nevyhnutnou súčasťou zasadačky dominantný rokovací stôl a ergonomické stoličky pre pohodlné sedenie aj počas dlhšej porady. Už pri návrhu sa sústredíme na vhodný výber tých najdôležitejších doplnkov do zasadačky, ktorými sú elektrické otočné panely zabudované v stoloch.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO ZASADAČKY

NÁBYTOK DO RECEPCIE

Aj recepcia potrebuje kancelársky nábytok


Hlavným prvkom každej uvítacej miestnosti by mala byť reprezentatívna recepcia, ktorá zapôsobí na Vašich klientov hneď na prvý dojem. V Rstudiu Vám navrhneme a vyrobíme recepčný pult na mieru, ktorý funkčne, ale najmä dizajnovo dotvorí vstup do Vašej spoločnosti vo Vašich korporátnych farbách. Recepciu doplníme kancelárskym nábytkom a oddychovým sedením, ktoré ponúkne príjemný priestor pre čakanie Vašich hostí.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO RECEPCIE

NÁBYTOK DO KUCHYNKY A JEDÁLNE

Nábytok, vďaka ktorému dobijete baterky


Kancelárska kuchynka je miestom, kde môžu zamestnanci načerpať energiu a vrátiť sa do svojich kancelárií posilnení kávou či občerstvením. Nábytok do kuchynky, v ktorom si môže každý plnohodnotne vychutnať prinesený obed či snack je základ, ktorý Vám radi zostavíme na mieru. Praktické stoly do kuchynky, ľahko udržiavateľné jedálenské stoličky a vysoké barové stoličky, vyvýšené barové pulty alebo pohodlné oddychové sedenie do kancelárskej kuchyne ocení nejeden zamestnanec.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO KUCHYNKY

NÁBYTOK DO AMBULANCIE A ČAKÁRNE

Zariadenie ambulancie a lavice do čakárne


Navrhneme Vám certifikovaný a zdravotne nezávadný nábytok do ambulancie, komfortné pracovné miesto pre lekára a zároveň aj príjemné prostredie pre pacientov. Vytvoríme Vám zdravotnícky nábytok podľa platných noriem a Vašich potrieb. Okrem toho Vám odporučíme vhodné stoličky pre lekárov a pohodlné lavice do čakárne. Súčasťou každej ambulancie by mali byť aj vyšetrovacie lôžka, nástrojové stolíky, kartotéky a iné zdravotnícke pomôcky.


ZAUJÍMA MA VIAC O ZDRAVOTNÍCKOM NÁBYTKU

3D LOGO AKO DIZAJNOVÝ DOPLNOK K NÁBYTKU

Budovanie povedomia a reprezentácia Vašej spoločnosti


V Rstudiu Vám navrhneme a vyrobíme na mieru okrem nábytku, aj Vaše logo v 3D podobe. Logá vyrábame z kvalitného tvrdeného plastu a pre väčšie zviditeľnenie Vám ich môžeme dotvoriť s efektným LED osvetlením. 3D vyhotovenie Vášho loga vo veľkom formáte bude úplne identické s originál predlohou, nakoľko zachovávame presnú farebnosť podľa farebných kódov z RAL vzorkovníka. Takto elegantným spôsobom vyzdvihnete Vašu firemnú identitu a vytvoríte skvelý dojem na Vašich obchodných partnerov.


Chcem 3D logo na nábytok

ELEKTRICKÝ PANEL AKO PRAKTICKÝ DOPLNOK K NÁBYTKU

Technologické riešenia ako súčasť modernej kancelárie


Elegantné riešenie zabudovaných elektrických a dátových pripojení do stolových zostáv je nevyhnutnou súčasťou pri zariaďovaní moderných rokovacích, kancelárskych a manažérskych priestorov. Vďaka elektrickým zásuvkovým panelom sa vyhnete hľadaniu USB pripojenia, predlžovacích káblov a nabíjačiek na Vaše smartfóny. V Rstudiu Vám k nábytku navrhneme a dodáme praktické, estetické a dizajnové riešenie elektropanelov na mieru, ktoré Vám bude funkčne slúžiť dlhé roky.


Chcem vedieť viac o elektrických paneloch

Zariadenie kancelárií, ktoré sme realizovali

Naši
spokojní
zákazníci

Schindler Eskalátory s.r.o.

Výroba eskalátorov - Dunajská Streda

POVEDALI O NÁS: "Navrhli a vyrobili nám moderné kancelárske pracoviská s premyslenou dispozíciou a dôrazom na funkčné využitie priestoru a sedenia. Sme maximálne spokojní s kvalitou nábytku, s precízne prepracovanými...


Čítať viac

Mestský úrad Šaľa

Mestské zastupiteľstvo - Šaľa

POVEDALI O NÁS: "Vďaka úzkej spolupráci architekta a firmy Rstudio sa podarilo vytvoriť pekné, praktické a účelné klientske centrum pre občanov Šale. Nové priestory pôsobia na zamestnancov a klientov vzdušne, príjemne a...


Čítať viac

Radí Vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE ZARIADENIE KANCELÁRIÍ

Účelom moderne navrhnutých pracovných priestorov je zvýšiť efektivitu práce a vniesť do kancelárskeho stereotypu dôvod, prečo ísť do práce s chuťou. Ako však modernú kanceláriu, zasadačku či open office docieliť?


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť kancelárske priestory?

Navštívte nás


Rybníková 550/14, Trnava

Zavolajte nám


033 550 54 82

Napíšte nám


rstudio@rstudio.sk