VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ STÔL

Chráňte vaše zdravie pri práci vďaka výškovo nastaviteľným stolom

Pozrite si v našom krátkom videu tipy ako zabezpečiť ergonómiu v kancelárii

Prejsť do obchoduPozrite si video
viac

Výškovo nastaviteľné stoly

Základ zdravého pracovného prostredia


Pracovať v sede celý deň môže byť pre vaše zdravie rizikom. Vďaka výškovo nastaviteľným kancelárskym stolom, môžete dosiahnuť zmenu pozície už za 9 sekúnd. Ak sa vám nehodí do vášho interiéru jeden z typizovaných, vieme vám vyrobiť na mieru a prispôsobiť ho vašej stavbe tela. Výšku stola si viete jednoducho prispôsobiť vašim potrebám vďaka jednoduchému alebo pamäťovému ovládaču na stole. Našim cieľom je pomôcť vám dosiahnuť dostatočný pohyb pri práci, ktorý je podľa pravidiel správnej ergonómie veľmi dôležitý. Vďaka našej precíznosti vo výrobe má stôl vysokú́ stabilitu, čisté línie a moderné dizajnové prevedenie.


Potrebujem výškovo nastaviteľný stôl

Manažérske prevedenie

Exkluzívne materiály a kvalita spracovania


Usporiadanie výkonnej kancelárie, ktorá vám vďaka precíznej výrobe poslúži roky, zahŕňa rôzne elementy. Je to najmä stabilný kancelársky stôl z kvalitného materiálu s dostatočným úložným priestorom. Kancelársky stôl, vytvorený našimi dizajnérmi, sa pýši vychytanými detailmi a funkčnosťou, ktorý zabezpečí dostatočný pohyb každého lídra. Vybrať si môžete zo širokej škály drevodekorov, ktoré dokonale doplnia váš pracovný priestor. Pri ich návrhu sme kládli dôraz nielen na dizajn a kvalitné prevedenie, ale aj eleganciu. Navyše zahŕňa ideálne rozmery pracovnej plochy, praktické́ úložné priestory, prídavné skrinky a zásuvky ktoré sa dajú ľahko uzamykať na uschovanie vašich dokumentov a cennosti.


Chcem výškovo nastaviteľný stôl

Výhody ergonomického výrezu

Maximálna ergonómia na prvom mieste


Pri výbere výškovo nastaviteľného kancelárskeho stola sa odporúčame zamerať na to aby plat stola mal ergovýrez. Hĺbka stolovej dosky by mala byť minimálne 900mm, aby bola pracovná plocha dostatočná. Výhodou ergo výrezu je to, že aj pri sedení nám nahrádza podrúčky na stoličke. Nastavením správnej výšky stola podoprieme lakte, čím odľahčíme naše ramená a chrbticu. Výškovo nastaviteľné stoly a ergovýrezy navyše odporúča aj špecialista zaoberajúci sa chrbticou MUDr. Smíšek, ako prevenciu či pomoc všetkým, ktorí majú bolesti chrbtice. Ergovýrez vám umožní nastavenie správneho sedenia a tak znižuje preťaženie chrbtice.


Mám zaujem o výškovo nastaviteľný stôl

Riešenia aj pre zdieľané kancelárie

Výhoda variability pre každého


Hotdesking alebo inak povedané zdieľaná kancelária je trend, ktorý začína naberať na popularite. Hotdesking je efektívny pre samotného zamestnávateľa či už z pohľadu šetrenia nákladov tak aj možnosti rozšírenia pracovných miest. S našimi výškovo nastaviteľnými stolmi vám vieme vytvoriť príjemné pracovné prostredie aj v zdieľaných pracoviskách. Ak sa vám stane, že pracovný stôl bude potrebovať využívať iný zamestnanec, veľmi ľahko si nastaví výšku stola podľa svojej potreby. S pomocou paravanov vám vieme zabezpečiť dvojpracovisko s akustickými prvkami, aby ste sa pri práci navzájom nerušili.


Potrebujem výškovo nastaviteľný stôl

Home Office

Striedanie sedenia a státia aj pri práci z domu


Zvýšený záujem o zdravé prostredie vytvoril dopyt po ergonomických riešeniach či už v práci alebo u vás doma. Ak chcete pracovať naozaj efektívne aj z domu, pri plánovaní kancelárie by ste vždy mali myslieť na to, ako plne využiť potenciál pre vytvorenie zdravého a príjemného pracovného prostredia. Vedeli ste že pracovný stôl je hneď po kancelárskej stoličke druhým najdôležitejším kusom nábytku pre home office? Náš tím vám odporúča vymeniť klasický stôl za výškovo nastaviteľný. Zabezpečíte si tak prirodzený pohyb, ktorý je pri sedavej práci veľmi dôležitý, a navyše jeho dizajn dokonale prispôsobíme vášmu interiéru.


Viac o Home Office

Výškovo nastaviteľné stoly

Radí Vám náš projektový manažér



Ing.
MARTIN
KULICH

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ STÔL

Pri práci v kancelárii je sedenie bežná súčasť pracovného života. Ochrániť svoje zdravie môžete aj inak ako zmenou zamestnania. Viac sa dozviete v našom článku.


Chcem vedieť viac