VÝROBA NÁBYTKU

Kvalitný materiál a originálny dizajn v každom kúsku

Nábytok na mieru, ktorý sa prispôsobí Vašim potrebám

KANCELÁRIEDOMY A BYTY
viac

Vlastná výroba nábytku

Keď kvalitné stroje vyrábajú kvalitný nábytok


V momente, ako si s projektovým manažérom odsúhlasíte návrh, začíname meniť nákresy na realitu. Do pohybu uvedieme celú radu kvalitných strojov. Spolu s tímom našich skúsených technikov odštartujú proces výroby. Technické výkresy sa vďaka špičkovému výrobnému programu Imos premenia na čiarové kódy, ktoré ukrývajú presné informácie pre výrobu jednotlivých dielov. Vo chvíli, ako ich prečíta skener CNC nárezového centra značky Homag, začína cesta k vášmu novému nábytku naberať presné línie.


Chcem nábytok z kvalitnej výroby

Kvalitný materiál

Za našim nábytkom sa skrýva kvalitný materiál


Základom každého produktu je precízna výroba a kvalitný materiál. V Rstudiu pracujeme pri výrobe nábytku s veľkoformátovými tabuľami laminátových drevotrieskových dosiek LDTD, ktoré spájajú dve najdôležitejšie požiadavky. Výberovú kvalitu a nadčasový dizajn. Preto nábytok na mieru pre našich klientov vyrábame z exluzívnych značiek Egger, Kronospan a Kaindl. To sú rokmi overené materiály, o ktoré sa môžeme naozaj oprieť. Vďaka nim náš kancelársky nábytok znesie aj vysokú pracovnú záťaž.


Chcem nábytok z kvalitného materiálu

Kvalitné kovanie

Nábytkové kovanie s doživotnou zárukou


Kovanie tvorí významnú časť nábytku. Keďže svojim klientom odovzdávame prvotriedny nábytok, každá jeho časť musí prejsť dôsledným výberom. Preto vsádzame na to najlepšie. Celok dotvára kvalitné nábytkové kovanie značky Blum a Hettich. To sú inovatívne riešenia, ktoré posúvajú používanie nábytku o triedu vyššie. Systémy kovania k jednotlivým dielom nábytku z našej výroby vyberáme tak, aby našim klientom prinášali dlhodobé používanie bez starostí.


Chcem nábytok s kvalitným kovaním

Nábytok, ktorý porastie spolu s vami

Stavte na dlhodobú spoluprácu


V Rstudiu nadväzujeme s našimi zákazníkmi dlhodobé spolupráce, ktoré pretrvávajú roky. Všetky nárezové plány z vyrobeného nábytku dôsledne archivujeme v programe Imos. Cieľom nášho tímu totiž je, aby sa každý náš zákazník obrátil opäť na nás, vždy, keď bude čokoľvek potrebovať alebo rozširovať kancelárske priestory. Aj vďaka tomu vytvárame s našimi zákazníkmi dlhoročné obchodné partnerstvá založené na spoľahlivej spolupráci a vzájomnej dôvere.


Takú obchodnú spoluprácu chcem