VÝROBA NÁBYTKU

Vyrobíme pre vás nábytok na mieru, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám.

Kvalitný materiál a originálny dizajn v každom kúsku.

KONTAKTUJTE NÁS
viac

Vlastná výroba nábytku

Keď kvalitné stroje vyrábajú kvalitný nábytok


V momente, ako si s projektovým manažérom odsúhlasíte návrh, začíname meniť nákresy na realitu. Do pohybu uvedieme celú radu kvalitných strojov. Spolu s tímom našich skúsených technikov odštartujú proces výroby. Technické výkresy sa vďaka špičkovému výrobnému programu Imos premenia na čiarové kódy, ktoré ukrývajú presné informácie pre výrobu jednotlivých dielov. Vo chvíli, ako ich prečíta skener CNC nárezového centra značky Homag, začína cesta k vášmu novému nábytku naberať presné línie.


Chcem nábytok z kvalitnej výroby

OVERENÉ A KVALITNÉ MATERIÁLY

Kvalitné kovania s doživotnou zárukou


Základom kvalitného nábytku na mieru je profesionálna výroba, ale aj materiál, ktorý odráža kvalitu. Preto spolupracujeme s tými najlepšími na trhu. Nábytok vyrábame z laminátových drevotrieskových dosiek LDTD exkluzívnych značiek Egger, Kronospan alebo Kaindl. Používame nábytkové kovanie s doživotnou zárukou značky Blum a Hettich. Po rokoch skúseností na trhu vieme, že ide o overené materiály, na ktorých kvalitu sa môžeme spoľahnúť. Vďaka nim náš kancelársky nábytok znesie aj vysokú pracovnú záťaž.Montáž zabezpečujú naši interní technici s profesionálnym náradím a preto ručíme za to, že budete s výsledkom spokojný.


Pozrite si viac z našich realizácií

Nábytok, ktorý porastie spolu s vami

Stavte na dlhodobú spoluprácu


V Rstudiu nadväzujeme s našimi zákazníkmi dlhodobé spolupráce, ktoré pretrvávajú roky. Všetky nárezové plány z vyrobeného nábytku dôsledne archivujeme v programe Imos. Cieľom nášho tímu totiž je, aby sa každý náš zákazník obrátil opäť na nás, vždy, keď bude čokoľvek potrebovať alebo rozširovať kancelárske priestory. Aj vďaka tomu vytvárame s našimi zákazníkmi dlhoročné obchodné partnerstvá založené na spoľahlivej spolupráci a vzájomnej dôvere.


Takú obchodnú spoluprácu chcem

Firemné interiéry, ktoré sme realizovali

Radí Vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE ERGONÓMIU V PRÁCI

Účelom správne navrhnutých pracovných priestorov je zvýšiť efektivitu práce a vniesť do kancelárskeho stereotypu dôvod, prečo ísť do práce s chuťou. Ako vytvoriť zdravé a ergonomické pracovné prostredie? Pozrite si tipy a rady v našich vlogoch.


Chcem vedieť viac

Naši
spokojní
zákazníci

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac