SERVIS

Keď spolupráca vytvára partnerstvá.

Servis nábytku, ktorý voláme starostlivosť.

Kontaktujte nás
viac

RIEŠENIA NAMIESTO VÝHOVORIEK

Spolu tvoríme pridanú hodnotu


Už v momente, keď vytvoríme prvé návrhy Vášho nového interiéru alebo nábytku vieme, že naša spolupráca nekončí záručnou dobou 2 roky. Svoju prácu si vážime a vkladáme do nej všetko. Preto počas záručnej ani pozáručnej doby nehľadáme výhovorky, ale riešenia. Všetko s dôrazom na to, aby naši klienti neboli ukrátení o komfort a pohodlie, ktoré v novej kancelárii, zasadačke alebo inom pracovnom priestore nadobudli.


Taký dlhodobý servis chcem

POZÁRUČNÝ SERVIS V PLNOM ROZSAHU

S končiacou zárukou nekončí náš záujem


Každá nová zákazka nás posúva vpred. Sme vďační za to, že svojou prácou vytvárame zdravé pracoviská s pridanou hodnotou. To je dôvod, prečo svojim klientom podáme pomocnú ruku i kedykoľvek po tom, ako uplynula záruka. Radi sa totiž presvedčíme, že kancelársky nábytok, ktorý sme spolu vytvorili, skutočne napĺňa svoju funkciu aj po dlhšej dobe. Na trhu pôsobíme už 25 rokov. Preto sa nemusíte obávať, že Vám nezdvihneme telefón, keď nás budete potrebovať.


Chcem starostlivosť aj po záruke

ZODPOVEDNÝ PRÍSTUP AJ PO ROKOCH

Od kolieska na stoličke po nový kus nábytku


Sme tu stále pre Vás. Či už ide o chýbajúce koliesko na stoličke, alebo doplnenie nábytkovej rady o nové kúsky, našim jediným cieľom je spokojný zákazník. To je totiž hodnota, ktorú chceme svojou prácou vytvárať. Skúsenosti, ktoré sme vo svojom odbore nadobudli, nás naučili, že občas nastáva prípadná závada. Dôležitý je ale spôsob, akým sa vyrieši. Preto sa k riešeniu každého podnetu našich zákazníkov staviame vždy zodpovedne a ústretovo.


To je servis, ktorý hľadám

NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN – PARTNER

Služby a servis s ľudskou tvárou


Dobrý obchod nestojí len na kvalitných materiáloch a inovatívnych technológiách. Vieme, že hybnou silou je vždy človek. Aj preto v našom tíme nájdete loajálnych a svedomitých ľudí, ktorí svoju prácu vykonávajú nielen dôsledne, ale i srdcom. To je dôvod, prečo majú naši klienti pocit, že starostlivosť, servis a prístup Rstudia sú naozaj na nezaplatenie. Našim najväčším ocenením je, a vždy aj zostane, spokojný zákazník.


Chcem byť vašim partnerom