DODANIE A MONTÁŽ

Odborná montáž skúsenými technikmi a kvalitným náradím.

Privezieme a namontujeme vám nový nábytok.

Kontaktujte nás
viac

KOMPLEXNÉ SLUŽBY OD JEDNÉHO DODÁVATEĽA

Vlastný montážny tím a vozový park


Za odbornú montáž nášho nábytku zodpovedáme vlastnými montážnikmi. Sú to naši interní zamestnanci a preto máme dosah na kvalitu ich práce a celkový prístup k zákazníkovým potrebám. Vďaka dostatočne vybavenému vozovému parku ľahko dopravíme Váš kancelársky nábytok kamkoľvek je potrebné. Bezpečná preprava a odborná manipulácia tak zníži riziko akékoľvek poškodenia a ušetrí Váš čas a starosti spôsobené s dopravou.


Chcem spoľahlivé dodanie a montáž

REÁLNE TERMÍNY DODANIA A MONTÁŽE

To čo sľúbime, reálne aj dodržíme


Premietnuť predstavy a jedinečný nábytkový dizajn do finálnej podoby si vyžaduje určitú dobu. Ceníme si Váš čas a vážime si Vás ako nášho partnera. Aj preto udávame vždy reálne termíny dodania a montáže nábytku. Pretože to, čo vám sľúbime, aj skutočne dodržíme. Vďaka rokmi overeným procesom, od návrhu až po montáž nábytku, časom skutočne nemrháme a snažíme sa Vám vo všetkom vyhovieť najlepšie ako vieme.


Chcem rokmi overeného partnera

POCTIVÁ A ODBORNÁ MONTÁŽ

Dávame a predlžujeme život každému kusu nábytku


Profesionálna montáž nie je len pojem. Ak montáž nábytku prevádza skúsený tím technikov, značne sa tým predĺži jeho životnosť a funkčnosť. Vďaka kompletnému vybaveniu montážneho tímu a odbornosti, ktorú kladieme na našich technikov, je montáž Vášho nového nábytku v tých správnych rukách. K našej práci pristupujeme nielen rukami, ale aj s citom pre detail, aby bol konečný výsledok čo najlepší a naši zákazníci boli maximálne spokojní.


Takýto priebeh montáže chcem

PRÁCA, ZA KTOROU STOJÍ ČLOVEK

Správni ľudia na správnom mieste


Naši skúsení montážni technici sú dôležitou súčasťou nášho tímu. Práve oni premieňajú návrhy Vášho priestoru v realitu. Začína to vynesením jednotlivých častí nábytku a komponentov na určené miesto. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť nám dvere. Dôraz na detaily, zručnosť a sila sú vlastnosti, vďaka ktorým vznikne celkový interiér podľa Vašich predstáv. Tak, aby ste mohli nerušene pracovať v príjemnom a zdravom prostredí.


Chcem montáž od skúsených technikov