3D GRAFICKÝ NÁVRH

Vytvárame vizualizácie, ktoré posunú vaše predstavy o krok vpred.

Pridanou hodnotou sú naše riešenia a vylepšenia získané rokmi praxe.

Kontakt
viac

1. Prvé stretnutie v procese návrhu

Počúvame Vás a zisťujeme Vaše potreby


Spoznať Vás osobne a naladiť sa na spoločnú vlnu je pre nás kľúčové. Prvé stretnutie prebieha v ideálnom prípade u klienta alebo ak to nie je možné, v našom showroome. Je pre nás dôležité, aby sme zistili čo najviac informácií o Vašej predstave, očakávaniach a potrebách. Prejdeme si spolu výber materiálov, farieb, tvarov a ujasníme si predstavu o dizajne interiéru, ktorý spolu vytvoríme. Vďaka pôdorysu miestnosti nájdeme miesto pre všetko, čo je v priestore dôležité.


Chcem tvoriť spolu s vami

2. Vytváranie 3D grafického návrhu

Spojenie Vašich predstáv a našich skúseností


Na základe informácií z prvého stretnutia vytvoríme návrhy v profesionálnom grafickom programe. Navrhneme rozmiestnenie nábytku tak, aby bol daný priestor praktický, komfortný a zároveň spĺňal Vaše potreby. Z hľadiska pravidiel ergonómie a funkčného usporiadania zapracujeme do návrhu naše unikátne vylepšenia overené rokmi praxe. V neposlednom rade kladieme dôraz na sledovanie najnovších trendov, dizajnov a materiálov, ktoré vkladáme do každého nášho návrhu.


Chcem 3D grafický návrh od vás

3. PREZENTÁCIA 3D NÁVRHOV

Realistický pohľad do budúcnosti


Veríme, že úzky osobný kontakt prinesie do našej spolupráce pridanú hodnotu, ktorú inde nenájdete. Ste dôležitou súčasťou návrhu, a preto Vám vizualizácie radi odprezentujeme osobne. Prezentácia návrhov môže prebiehať podľa dohody v našom showroome na veľkom plátne cez projektor alebo u Vás za pomoci tabletu, či notebooku. Výhodou osobnej konzultácie návrhov je, že projektový manažér z nášho tímu Vám poskytne okamžitú spätnú väzbu na všetky otázky a zapracuje pripomienky do finálnej úpravy.


Mám záujem o takúto spoluprácu

4. Nacenenie podľa finálneho návrhu

Najvýhodnejšia cena za kvalitu, ktorú dostanete


V Rstudiu vytvárame cenové ponuky pre našich zákazníkov tak, aby boli spokojní s cenou aj s kvalitou, na ktorej nám najviac záleží. Rozpočet robíme podľa nárezových plánov, spotreby materiálu a nákladov na výrobu. Z toho dôvodu priamo naceňujeme najvýhodnejšiu sumu, za akú vieme Vaše predstavy o komfortnej kancelárii zrealizovať. V kvalite produktov a služieb, za akou si z našich dlhoročných skúseností pevne stojíme.


Takú kvalitu hľadám

3D návrhy, ktoré sme vytvorili