SLUŽBY

Starostlivosť od návrhu až po dlhodobý servis

Zameriavame sa na kvalitné riešenia všetkých Vašich potrieb

Zaujíma ma viacKontakt
viac

3D NÁVRH

Nábytkový dizajn, ktorý inde nenájdete


Už pri vytváraní návrhu kladieme dôraz na to, čo od svojho nového pracovného priestoru očakávate. Pozorne si vypočujeme Vaše predstavy a potreby a spojíme ich s našimi skúsenosťami, ktoré sme počas rokov nadobudli. Výsledkom je realistická vizualizácia, vďaka ktorej získate viac, než len predstavu o svojej budúcej kancelárii. Vopred detailne uvidíte, ako môže vyzerať Váš budúci pracovný priestor, ktorý Vám vďaka správnemu konštrukčnému riešeniu bude slúžiť dlhé roky.


Ako vzniká realistický 3D návrh

Výroba nábytku

Vlastná výroba s dôrazom na detail


Vďaka vlastnej výrobe nábytku vieme presne reagovať na Vaše požiadavky. Sme si vedomí, že výroba nie je len o moderných strojoch a mechanizácii. Pridanou hodnotou, ktorú do nábytku vkladáme naviac, je ľudský faktor. Náš tím skúsených výrobných technikov dôkladne skontroluje a preverí každý kus nábytku, ktorý opustí naše dielne. Najkvalitnejšie materiály a overení dodávatelia tvoria základ každej našej zákazky, pri ktorej vzniknú hodnotné kúsky kancelárskeho nábytku.


Viac o našej výrobe nábytku

Dodanie a montáž

Premeníme Vaše návrhy na realitu


V Rstudiu vieme, aký je Váš čas vzácny. Práve preto je dodržiavanie termínov pre nás záväzné a používame reálne dátumy dodania a montáže. Váš nový kancelársky priestor, zasadačka či open office sa stanú skutočnosťou vďaka odbornosti našich montážnych technikov a špičkovému náradiu. Profesionálna montáž je záverečnou bodkou našej práce a Vám ostane už len jediné. Vstúpiť do Vašej novej kancelárie, kde je všetko na správnom mieste a vždy po ruke.


Ako prebieha dodanie a montáž

Dlhodobý servis

Starostlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť


Všetkých svojich zákazníkov si vážime a preto naša spolupráca montážou nekončí. Aj z toho dôvodu nám vzniklo už množstvo dlhoročných obchodných partnerov, pre ktorých sme tu už vyše 25 rokov. Na náš servis sa môžu kedykoľvek obrátiť aj po uplynutí zákonom stanovenej záruky. Doplnenie nábytku alebo úplne nové zariadenie kancelárie je pre nás dôvod, prečo sa vždy obojstranne tešíme na pokračovanie našej spolupráce.


Zaujíma ma viac o servise