NAŠE SLUŽBY

O všetko sa postaráme. Ušetríme vám čas a energiu vďaka kompletným službám.

Od návrhu až po realizáciu a dlhodobú starostlivosť o našich klientov.

Máte otázku?
viac

KONZULTÁCIA A PORADENSTVO

Vaše predstavy a naše skúsenosti


Pri konzultácii s vami preberieme vaše predstavy a doplníme ich našimi odporúčaniami a know-how, ktoré sme za 25 rokov na trhu získali. Spoločne nájdeme spôsob ako vytvoriť zdravé pracovisko pre vás a vašich zamestnancov a pomôžeme vám s budovaním firemnej identity. Poradenstvo môže prebehnúť u nás v showroome alebo vo vašich priestoroch. V showroome máme ukážky nábytku z našej výroby, ktorý si pri stretnutí môžete rovno prezrieť spolu so vzorkovníkmi. Naši projektoví manažéri vám na základe svojich dlhoročných skúseností a znalostí z ergonómie radi navrhnú najlepšie riešenie pre vaše potreby.


DOHODNITE SI KONZULTÁCIU

SPACE PLAN

Ergonómia na pracovisku - efektívne usporiadanie priestoru


Neviete si rady s výberom nábytku a jeho dispozičným rozmiestnením u vás v kancelárii? Naše dlhoročné skúsenosti s ergonómiou – správnym a efektívnym usporiadaním a výberom nábytku na pracovisku, vám pomôžu vytvoriť pracovný priestor, v ktorom sa budú vaši zamestnanci a vy cítiť dobre. Vytvoríme plán a na základe vašich predstáv a našich skúseností vznikne bezpečné, praktické a produktívne miesto pre prácu.


POTREBUJEM PORADIŤ S ERGONÓMIOU

DIZAJN PRIESTOROV

Vyzdvihnutie firemnej identity podľa dizajn manuálu


Náš tím interiérových dizajnérov sa postará o to, aby sa z vášho interiéru stalo moderné pracovné miesto s vlastnou firemnou identitou. Vyrábame praktický nábytok, ktorý má nadčasový dizajn a pracovisku dodá progresívny vzhľad. Dizajnéri vám poradia ako elegantne zakomponovať do interiéru moderné technológie, pozdvihnú ekologické aspekty a prispôsobia návrhy vášmu dizajn manuálu. Pomocnú ruku podáme nielen pri výbere nábytku, ale celkovom dizajne pracoviska od vhodnej farebnosti, obkladov stien až po doplnky.


Potrebujem vytvoriť dizajn interiéru

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Na detailoch záleží


Moderná a zdravá kancelária potrebuje okrem kvalitného nábytku aj niečo naviac. Naši dizajnéri už pri návrhoch myslia na dizajnové, ale mnohokrát nápomocné doplnky, ktoré obohatia každé pracovné miesto. V prípade nadmerného hluku oceníte akustické prvky, pri budovaní firemnej identity napomôže 3D logo, na pracovných stoloch sú praktickým pomocníkom vaulty alebo iné doplnky, ako úchytky na káble. Postaráme sa o zaujímavé obklady stien, ekologické machové steny i LED podsvietenie.


MÁM ZÁUJEM O DOPLNKOVÉ SLUŽBY

3D NÁVRH

Nábytkový dizajn, ktorý inde nenájdete


Už pri vytváraní návrhu kladieme dôraz na to, čo od svojho nového pracovného priestoru očakávate. Pozorne si vypočujeme Vaše predstavy a potreby a spojíme ich s našimi skúsenosťami, ktoré sme počas rokov nadobudli. Výsledkom je realistická vizualizácia, vďaka ktorej získate viac, než len predstavu o svojej budúcej kancelárii. Vopred detailne uvidíte, ako môže vyzerať Váš budúci pracovný priestor, ktorý Vám vďaka správnemu konštrukčnému riešeniu bude slúžiť dlhé roky.


MÁM ZÁUJEM O 3D NÁVRH

Výroba nábytku

Vlastná výroba s dôrazom na detail


Vďaka vlastnej výrobe nábytku vieme presne reagovať na Vaše požiadavky. Sme si vedomí, že výroba nie je len o moderných strojoch a mechanizácii. Pridanou hodnotou, ktorú do nábytku vkladáme naviac, je ľudský faktor. Náš tím skúsených výrobných technikov dôkladne skontroluje a preverí každý kus nábytku, ktorý opustí naše dielne. Najkvalitnejšie materiály a overení dodávatelia tvoria základ každej našej zákazky, pri ktorej vzniknú hodnotné kúsky kancelárskeho nábytku.


Viac o našej výrobe nábytku

Dodanie a montáž

Premeníme Vaše návrhy na realitu


V Rstudiu vieme, aký je Váš čas vzácny. Práve preto je dodržiavanie termínov pre nás záväzné a používame reálne dátumy dodania a montáže. Váš nový kancelársky priestor, zasadačka či open office sa stanú skutočnosťou vďaka odbornosti našich montážnych technikov a špičkovému náradiu. Profesionálna montáž je záverečnou bodkou našej práce a Vám ostane už len jediné. Vstúpiť do Vašej novej kancelárie, kde je všetko na správnom mieste a vždy po ruke.


Ako prebieha dodanie a montáž

Dlhodobý servis

Starostlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť


Všetkých svojich zákazníkov si vážime a preto naša spolupráca montážou nekončí. Aj z toho dôvodu nám vzniklo už množstvo dlhoročných obchodných partnerov, pre ktorých sme tu už vyše 25 rokov. Na náš servis sa môžu kedykoľvek obrátiť aj po uplynutí zákonom stanovenej záruky. Doplnenie nábytku alebo úplne nové zariadenie kancelárie je pre nás dôvod, prečo sa vždy obojstranne tešíme na pokračovanie našej spolupráce.


Zaujíma ma viac o servise