KONATEĽ

Juraj Rehák

JURAJ drží v rukách kormidlo celého tímu. Nielen raft a kajak, ale aj Rstudio prepláva pod jeho vedením aj tými najťažšími výzvami.

KONATEĽ

Mgr. Jana Czakó

JANA miluje adrenalín nielen na snowboarde, ale i v marketingových trendoch. Kreativita a pracovné nadšenie sú jej hnacím motorom.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Ing. Martin Kulich

MARTIN pádluje pomedzi zákazkami ako skutočný profík. Vďaka obchodnému duchu a skúsenostiam hravo zvláda aj nepokojné prúdy.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Ing. Martin Beko

MAŤO neustále objavuje nové kúty sveta a hľadá zaujímavé inšpirácie, ktoré prenáša do originálnych dizajnérskych návrhov.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Jana Farkašová

JANKA rozlúskne každú záhadu, s ktorou sa stretne. Vždy nájde spoľahlivé riešenia a skvelé kombinácie rýchlo sype z rukáva.

SHOWROOM

Ľudmila Bartoková

ĽUDKA má prečítané nielen všetky najnovšie knihy, ale aj showroom Rstudia. Jej príjemný hlas v telefóne vás očarí už pri prvom kontakte.

MARKETING

Ing. Judita Kovácsová

JUDIT kreatívna duša a milovníčka koní sa cíti slobodne nielen v sedle. Nechýba jej odvaha byť odlišnou, čo zachytáva skvelou grafikou i videom.

MONTÁŽ A ZAMERANIE

Michal Kováč

MIŠO presne vie kam nahodiť udicu keď treba riadny záber. Ako vášnivému rybárovi a hlavnému technikovi mu neunikne ani najmenší detail.

MONTÁŽ A ZAMERANIE

Peter Rábek

PEŤOV úder je vždy presný. Asi by ste ho neradi stretli v ringu, ale pri montáži sú to práve jeho silné ruky, ktoré menia návrhy v realitu.

VÝROBA A MONTÁŽ

Tomáš Streicher

TOMÁŠ sa ničoho nezľakne. Na turistických chodníčkoch ani pri montáži nehľadá skratky, ale riešenia, ktoré vedú k cieľu.

VÝROBA A MONTÁŽ

Milan Slávik

MILAN rozvážne rieši nečakané výzvy, ktoré mu prekážky v hre či v práci prinesú. Vďaka nemu majú realizácie vždy hladký priebeh.

VÝROBA A MONTÁŽ

Matej Malovec

MATEJ dokáže každú zákazku alebo servisný zásah dotiahnuť do úspešného konca. Nepochybne aj vďaka jeho šikovnému ťahu na bránku.