PRIDAJTE SA K NÁM

Chceš byť súčasťou tímu ľudí, ktorí milujú svoju prácu a neboja sa nových výziev?

Tak neváhaj a ozvi sa nám, možno hľadáme práve teba.

viac

KTO SME A KOHO HĽADÁME?


Sme slovenská rodinná firma, ktorá je na trhu už 25 rokov. Venujeme sa oblasti interiérového dizajnu pracovných i súkromných interiérov a výrobe nábytku na mieru. V našom tíme máme šikovných projektových manažérov, dizajnérov, marketérov a montážnikov. Náš tím priebežne rozširujeme a sme otvorení novým posilám. Hľadáme cieľavedomých ľudí z týchto oblastí s chuťou pracovať, s pozitívnym pohľadom na svet a kreatívnym myslením.


MÁM ZÁUJEM O PRACOVNÚ POZÍCIU

ČO OD VÁS POTREBUJEME?


Ako rodinný podnik nekladieme dôraz iba na odbornosť, ale aj charakter. Nestanete sa totiž iba našim novým kolegom, ale aj priateľom. Ak sa považujete za kreatívneho, pozitívneho, priateľského a pracovitého človeka, možno hľadáme práve vás. Skúsenosti z odboru sú určite výhodou, ale vieme vás aj dobre zaučiť. Spoločne chceme budovať moderné a zdravé pracoviská a útulne domovy. A čo vy? Vidíte sa na tejto ceste s nami? Ak áno, ozvite sa nám.


KONTAKTUJTE NÁS

ČO JE POTREBNÉ ZASLAŤ?


Ak vidíte svoju budúcnosť v priateľskej atmosfére rodinného podniku, ak chcete priložiť ruku k vytváraniu moderných a zdravých interiérov, ak radi trávite voľný čas s kolegami na zaujímavých výletoch, radi sa vzdelávate, čakáme na vás! Ak ste odpovedali na všetky otázky ÁNO, pošlite nám na našu emailovú adresu jana.czako@rstudio.sk váš životopis, fotografiu a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu a nové priateľstvá.


MÁM ZÁUJEM POSLAŤ ŽIVOTOPIS