NÁBYTOK DO AMBULANCIE

Ambulancia, moderná ordinácia alebo čakáreň podľa noriem a Vašich predstáv

Navrhneme a vyrobíme Vám certifikovaný a hygienicky nezávadný nábytok

Zaujíma ma viacKontakt
viac

AMBULANCIA NA MIERU OD NÁVRHU PO REALIZÁCIU

Nábytok do ambulancie od jedného dodávateľa


Zariadenie ambulancie alebo ordinácie lekára nie je jednoduchou záležitosťou. Preto Vám v Rstudiu zabezpečíme služby od návrhu interiéru až po finálnu realizáciu. Nábytok do ambulancie Vám vyrobíme presne na mieru a podľa Vašich potrieb. Navyše Vám navrhneme správnu ergonómiu priestoru, ktorý je Vašim každodenným pracoviskom. Súčasťou zariadenia je certifikovaný a hygienicky nezávadný zdravotnícky nábytok. Vďaka nemu bude Vaša nová ambulancia spĺňať všetky Vaše požiadavky a zároveň bude pôsobiť príjemným dojmom na pacientov a personál.


TAKÝ ZDRAVOTNÍCKY NÁBYTOK HĽADÁM

KOMFORTNÉ LAVICE DO ČAKÁRNE

Kvalitné a moderné sedenie do každej čakárne


Každá čakáreň má svoje špecifické rozmery a preto je sedenie do čakárne na mieru ideálnou voľbou. Vďaka vlastnej výrobe lavíc tak vieme vyriešiť priestor Vašej čakárne do posledného detailu. Konštrukčne stabilné a ľahko udržiavateľné lavice z našej dielne spĺňajú zvýšené hygienické nároky v zdravotníckych zariadeniach. Zároveň prinášajú komfortné sedenie pre veľké množstvo pacientov. Zdravé sedenie v čistom prostredí je maximum, ktoré môžete svojim pacientom ponúknuť. Radi vám pomôžeme od výberu vhodného dizajnu až po finálny výsledok.


ZAUJÍMA MA VIAC O LAVICIACH DO ČAKÁRNE

ODBORNÉ ZARIADENIE DO AMBULANCIÍ

Úložné priestory, doplnky a špeciálne príslušenstvo


Už pri prvom vytváraní návrhu zariadenia ambulancie kladieme mimoriadnu pozornosť na všetky nároky podľa špecializácie lekára. Dokážeme Vám splniť nielen všeobecné požiadavky a technické parametre na úložné priestory, presklené kovové skrine, archívne regály, či prehľadné kovové kartotéky. Pomôžeme Vám aj so špeciálnym zariadením ako je napríklad moderné vyšetrovacie lôžko, liekové skrine, nástrojové stolíky alebo takzvané ideálky, praktické schodíky k lôžkam, infúzne stojany alebo iné.


POTREBUJEM ZARIADIŤ AMBULANCIU

POHODLNÉ A ZDRAVÉ SEDENIE

Stoličky do ambulancie pre lekárov aj pacientov


Kreslo pre lekára, stabilná a ergonomická stolička pre zdravotnícky personál alebo ľahko udržiavateľné sedenie pre pacientov sú súčasťou každej modernej ambulancie. Kvalitný materiál a konštrukciu, o ktorú sa môžete oprieť aj pri namáhavejších výkonoch, oceníte počas každodenného kolobehu v ordinácii. V Rstudiu Vám radi poradíme s vhodným výberom stoličiek do ambulancie, aby spĺňali všetky funkčné požiadavky, správnu ergonómiu sedenia a zároveň doplnili celkový dizajn Vašej ordinácie.


HĽADÁM VHODNÉ SEDENIE

Radí Vám náš špecialista na ambulancieIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE AMBULANCIU

Pri navrhovaní ambulancie je potrebné myslieť na množstvo dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú pohodu Vašich pacientov a Váš pracovný výkon. Chcete vedieť na čo sa máte zamerať skôr, než sa pustíte do zariaďovania ambulancie a čakárne?


Chcem vedieť viac

Potrebujete zariadiť ambulanciu?

Navštívte nás


Rybníková 14, Trnava

Zavolajte nám


0911 440 483

Napíšte nám


martin.kulich@rstudio.sk