s čím VÁM POMôžeme?

Kontaktujte nás s vašimi požiadavkami a o všetko sa postaráme.

Tu sa začína úspešná cesta k vášmu novému interiéru.

viac

Zavolajte nám


Zaujala Vás naša práca a hľadáte moderný nábytkový dizajn alebo komplexné riešenie zariadenia kancelárií od návrhu až po servis? Zavolajte nám a my si radi vypočujeme Vaše požiadavky. S plným nasadením nájdeme riešenie, ktoré predčí Vaše očakávania.


Nájdete nás v Trnave


Dohodnite si s nami stretnutie a zavítajte do nášho showroomu v TRNAVE. Radi Vás prevedieme našim nábytkovým štúdiom, kde na ploche 200m2 nájdete nielen kvalitný nábytok na mieru, ergonomické kancelárske stoličky a kreslá, ale i množstvo nadčasových inšpirácií.


Showroom

Rybníkova 550/14

Trnava 917 01

Pon - Pia: 10:00 - 16:00


Napíšte nám


Kontaktujte nás a prezraďte nám, čo potrebujete. Teší sa na Vás profesionálny tím ľudí, ktorý premení Vaše potreby na realitu. Našim cieľom je, aby ste sa vo svojej novej kancelári alebo v novom bývaní cítili príjemne a aby bol každý kúsok priestoru využitý na maximum.


Vyplňte krátky formulár a radi Vás budeme kontaktovať späť v čo najkratšom možnom čase

Prosím spočítajte 8 a 4.

Kontaktujte našich projektových manažérov

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Ing. Martin Kulich

MARTIN pádluje pomedzi zákazkami ako skutočný profík. Vďaka obchodnému duchu a skúsenostiam hravo zvláda aj nepokojné prúdy.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Ing. Martin Beko

MAŤO neustále objavuje nové kúty sveta a hľadá zaujímavé inšpirácie, ktoré prenáša do originálnych dizajnérskych návrhov.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Jana Farkašová

JANKA rozlúskne každú záhadu, s ktorou sa stretne. Vždy nájde spoľahlivé riešenia a skvelé kombinácie rýchlo sype z rukáva.