KANCELÁRSKE STOLY

Kancelárske stoly pre ničím nerušenú prácu v zdravej kancelárii.

Neprispôsobujte sa kancelárskemu stolu, prispôsobte stôl sebe.

Prejsť do obchoduPozrite si video
viac

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ STOLY

Striedanie státia a sedenia – zdravá práca


Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl predstavuje maximálne možnú variabilitu kancelárskeho stola, pri ktorej si môžete vybrať Vám najpohodlnejšiu výšku. Ergonomický kancelársky stôl tak získate aj v prípade, ak chcete pracovať v sede alebo v stoji. Výšku kancelárskeho stolu si nastavíte optimálne vzhľadom k Vašej výške jednoduchým ovládaním. Zdravé kancelárske sedenie a státie tak predstavujú ideálny variant, ako stráviť pracovný čas bez bolesti chrbta alebo častej únavy a preťaženia.


HĽADÁM VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ STÔL

KLASICKÉ KANCELÁRSKE STOLY

Kancelársky stôl ako srdce Vašej pracovne


Každodenná práca v kancelárii si vyžaduje komfortné a najmä zdravé prostredie. Ergonomický kancelársky stôl s dostatočne veľkou pracovnou plochou dokáže vytvoriť zázemie, v ktorom Vám pôjde práca ako od ruky. Kancelárske stoly na kovových nohách, kancelárske stoly na drevených nohách, a dokonca i rohový kancelársky stôl dokážeme prispôsobiť Vašim požiadavkám tak, aby skutočne vytvorili stabilný a zároveň dizajnový prvok Vašej kancelárie.


TAKÝ KANCELÁRSKY STÔL HĽADÁM

STOLY DO ZASADAČKY

Zasadacie stoly, ktoré sa prispôsobia každej porade


Každú zasadačku – priestor pre konferencie, porady a stretnutia s klientmi, tvorí najmä dominantný stôl, ktorý zosobňuje hlavné požiadavky na účel miestnosti. Radi Vám pomôžeme vybrať stoly do zasadačky, ktoré opticky, ale i funkčne a dizajnovo zapadnú do rokovacej miestnosti. Nájdeme riešenie pre technologické vychytávky a výberom vhodného konferenčného stolu zohľadníme ergonómiu priestoru a dostatočne široké prechodové zóny.


POTREBUJEM PORADIŤ SO STOLOM DO ZASADAČKY

VYSOKÉ STOLY

Vyskúšajte si trendy sedenie pri vysokom stole


Vyššie sedenie je alternatívou nielen do kancelárskej kuchynky. Vysoké stoly dnes tvoria efektívne pracovné ostrovčeky. Skvele doplnia priestor v open office kanceláriách, kde sú súčasťou zdieľaného pracovného priestoru pre zlepšenie kooperácie jednotlivých zamestnancov alebo tímov. Kvalitné vysoké stoly zo stabilných konštrukčných materiálov skvele dopĺňajú vysoké stoličky. Ako celok tak nielen funkčne, ale i moderne a vkusne dokážu dotvoriť každý kancelársky priestor.


POTREBUJEM PORADIŤ S VYSOKÝM STOLOM