KANCELÁRSKE STOLIČKY

Vyberte si kancelárske stoličky, ktoré Vám naozaj sadnú

Pohodlné a zdravé sedenie do kancelárskych priestorov

Zaujíma ma viacKontakt
viac

KANCELÁRSKE STOLIČKY

Kancelárske sedenie, ktoré je skutočnou oporou


Ergonomické kancelárske stoličky tvoria základ zdravej kancelárie a každodenného pracovného prostredia. Radi Vám pomôžeme, ak hľadáte to správne kancelárske kreslo alebo kancelárske stoličky napríklad aj do 24 hodinovej prevádzky. Kvalitný materiál a stabilná konštrukcia stoličky Vám umožnia pohodlné sedenie aj vďaka nastaveniu výšky, hĺbky a uhlu chrbta, opierky hlavy, sedáka či podrúčok. Výnimkou nie je ani pohodlné manažérske kreslo či luxusné stoličky, ktoré okrem komfortu vzbudia skutočne pôsobivý dojem.


POTREBUJEM KANCELÁRSKU STOLIČKU

ROKOVACIE STOLIČKY

Rokovanie či porada, na ktorej sa sedí pohodlne


Cítiť sa na rokovaní, porade alebo inšpiratívnom brainstormingu pohodlne je dôležité. Spoliehajte sa preto na rokovacie stoličky, ktoré spĺňajú ergonomické štandardy a Vašim zamestnancom dovolia podať čo najlepší výkon a sústredenie sa. Stoličky do zasadačky si môžete vybrať podľa celkového dizajnu alebo konštrukcie, ktorú tvorí pevný oceľový rám, otočné kolieska, tradičný dizajn na štyroch nohách alebo praktické stohovateľné konferenčné stoličky.


HĽADÁM KOMFORTNÉ ROKOVACIE STOLIČKY

ODDYCHOVÉ SEDENIE

Komfortné sedenie pre chvíle čakania alebo oddychu


Nájsť to pravé oddychové sedenie do kancelárskych priestorov si vyžaduje zladiť dizajn, ale i potrebnú funkčnosť. Moderné sedenie do oddychovej zóny, reprezentatívne sedenie do recepcie, lounge sedenie pre chvíle, kedy potrebujú zamestnanci načerpať energiu a pohodlné oddychové kreslá tak môžete vybrať v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Inšpirovať sa môžete trendy a netradičnými tvarmi, ktoré podvihnú Vaše kancelárske priestory na novú úroveň.


CHÝBA MI ODDYCHOVÉ SEDENIE

VYSOKÉ STOLIČKY

Vyskúšajte si trendy sedenie na vysokej nohe


Oddychové miestnosti sú súčasťou každého zdravého kancelárskeho prostredia. Jedáleň alebo kuchynka s jedálenským ostrovčekom ponúkajú zamestnancom možnosť načerpať energiu a dosiahnuť tak lepší výkon. Vysoké stoličky dokonale doplnia každú kancelársku kuchynku a barové stoličky vytvoria moderný restroom, ktorý naplno splní svoj účel. Moderná firemná kuchynka so stabilnými vysokými stolmi a trendy industriálnymi stoličkami sa rýchlo stane miestom, kde si vychutnáte svoju obľúbenú kávu i Vy.


HĽADÁM VYSOKÉ STOLIČKY

JEDÁLENSKÉ STOLIČKY

Nábytok na mieru a ergonómia priestoru


Väčšie firmy a spoločnosti, ktoré svojim zamestnancom umožňujú stravovanie v spoločných firemných priestoroch, ocenia praktické a ľahko udržiavateľné stoličky do jedálne. Či už zariaďujete jedáleň, alebo menšiu kuchynku s priestorom vyhradeným pre stôl a jedálenské stoličky do kancelárskych priestorov, radi Vám pomôžeme s výberom. Stabilná konštrukcia a najmä moderné predvedenie stoličiek do jedálne ponúkajú možnosti, ako aj tento priestor zladiť do poslednej bodky.


POTREBUJEM JEDÁLENSKÉ STOLIČKY