NÁŠ NÁBYTKOVÝ DIZAJN

25 rokov našich skúseností sme vložili do novej luxusnej rady manažérskeho nábytku s názvom 25.

Tvorí reprezentatívne a ergonomické pracovné prostredie pre dnešného moderného lídra.

ONLINE KATALÓG
viac

NAŠA RADA MANAŽÉRSKEHO NÁBYTKU

Originálny dizajn luxusného nábytku


Po 25 rokoch na trhu sme prišli s radou manažérskeho nábytku s názvom TWENTY FIVE. Spojili sme v nej naše roky skúseností s inováciami, ktoré slúžia každému modernému lídrovi. Nová luxusná rada manažérskeho nábytku z našej dielne je funkčná a elegantná kolekcia exkluzívneho kancelárskeho nábytku. O nadčasový dizajn sa postarali naši dizajnéri. Kvalitné spracovanie a výroba prebieha priamo u nás. Rada TWENTY FIVE spája funkčnosť, variabilitu a modernú technológiu.


MÁM ZÁUJEM O MANAŽÉRSKY NÁBYTOK

PRACOVNÝ STÔL

Základ manažérskej kancelárie


V rade manažérskeho nábytku TWENTY FIVE nájdete výkonný pracovný stôl s premyslenými úložnými priestormi, vďaka ktorým budete mať všetko na dosah ruky. Naše manažérske stoly majú zásuvky so špeciálnymi vložkami, tie sa postarajú o poriadok v pracovnom stole. Okrem nadčasového elegantného dizajnu oceníte aj technologické vylepšenia a praktické riešenia zabudovaných elektrických a dátových pripojení priamo do pracovného stola. Pracovný stôl od nás vám bude prácu uľahčovať a navonok reprezentovať vašu manažérsku kanceláriu.


POTREBUJEM MANAŽÉRSKY STÔL

ZASADAČKOVÝ STÔL

Reprezentatívny priestor pre pohodlné rokovania


Obyčajné stretnutie so zamestnancami, novými i stálymi klientmi, spolupracovníkmi či menšia konferencia a prezentácia nových nápadov? Všetko, čo potrebujete je kvalitný zasadačkový stôl, ktorý svojim vzhľadom a funkčnosťou bude reprezentovať dobré meno firmy. V našej rade sme mysleli na elegantné riešenia zabudovaných elektrických a dátových pripojení priamo do stolových zostáv, ktoré sú praktickým pomocníkom pri každom stretnutí.


MÁM ZÁUJEM O ZASADAČKOVÝ STÔL

SKRINKOVÉ ZOSTAVY a SYSTÉMY

Minimalizmus s maximálnym úložným priestorom


Spojili sme moderný dizajn minimalistických línií s účelnosťou. Naše skrinky a skriňové zostavy do manažérskych kancelárií majú zošikmené výrezy, ktoré nahrádzajú úchytky. Rada nábytku vďaka nim získala exkluzívny vzhľad, a pritom stále poskytuje dostatok úložného priestoru. Vybrať si viete z rady skriňových zostáv so zásuvkovým, dvierkovým i policovým riešením. Rôzne výšky, šírky, farby, všetko vyrobené z kvalitných materiálov na mieru podľa vašich potrieb.


POTREBUJEM ÚLOŽNÝ PRIESTOR

PREVEDENIA, ROZMERY A MATERIÁLY

Výroba nábytku na mieru


Náš nábytok vyrábame na mieru, preto vieme našim klientom ponúknuť presne to, čo potrebujú. Zariaďovanie svojej manažérskej kancelárie nechajte na nás. Vybrali sme pre vás škálu tých najkvalitnejších materiálov a kovaní renomovaných značiek, ktoré sú zárukou exkluzívneho vzhľadu a kvality nábytku. Našu radu nábytku ponúkame v rôznych farebných prevedeniach a nábytok vieme vyrobiť v rozmeroch, ktoré sú potrebné pre vašu kanceláriu. Sme tu pre vás.


ZAUJÍMA MA VIAC O VÝROBE NÁBYTKU

Naša rada manažérskeho nábytku 25

Naši
spokojní
zákazníci

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac

Chceli by ste vytvoriť zdravé
a produktívne pracovné prostredie?

Pomôžeme vám

Naši spokojní zákazníciKliknite na logá a nechajte sa inšpirovať