NÁBYTOK NA MIERU

Vytvoríme vám zdravé pracovné prostredie, ktoré zvýši produktivitu a motiváciu vašich ľudí.

Pozrite si krátku video ukážku z realizácie kancelárskych priestorov u nášho spokojného zákazníka.

Pozrite si video
viac

NÁBYTOK DO KANCELÁRIE

Kvalitný a pohodlný kancelársky nábytok


Nábytok do kancelárie si môžete vybrať zo širokej ponuky dizajnov, prevedení a materiálov, ktoré zapadnú do celkového interiéru Vašej kancelárie. Ergonomické kancelárske stoličky, stabilné kancelárske stoly alebo úložné systémy, ako napríklad kancelárske skrine a kancelárske kontajnery, Vám vytvoria funkčnú a dokonale zladenú kanceláriu. Vďaka našim riešeniam získate navyše zdravé pracovné prostredie, kde je všetko na tom správnom mieste.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO KANCELÁRIE

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ STOLY

Striedanie státia a sedenia – zdravá práca


Výškovo nastaviteľný kancelársky stôl predstavuje maximálne možnú variabilitu kancelárskeho stola, pri ktorej si môžete vybrať Vám najpohodlnejšiu výšku. Ergonomický kancelársky stôl tak získate aj v prípade, ak chcete pracovať v sede alebo v stoji. Výšku kancelárskeho stolu si nastavíte optimálne vzhľadom k Vašej výške jednoduchým ovládaním. Zdravé kancelárske sedenie a státie tak predstavujú ideálny variant, ako stráviť pracovný čas bez bolesti chrbta alebo častej únavy a preťaženia.


Viac o výškovo nastaviteľných stoloch

Home Office na mieru od A po Z

Okrem firemných priestorov vám radi navrhneme a zrealizujeme aj váš home office


Možnosť home office patrí medzi najobľúbenejšie firemné benefity. Odporúčame vám ani pri práci z domu nepodceňovať dobrú a kvalitnú kancelársku stoličku a pevné pracovné miesto, sú to základné predpoklady efektívnej práce z domu. Na to, aby ste mali svoj home office vždy prehľadne uprataný, potrebujete dostatok odkladacieho priestoru v podobe praktických regálov, skríň alebo úložných boxov. Ak chcete mať vaše poznámky vždy na očiach, radi vám odporúčime magnetickú tabuľu, a iné vychytávky. Naši skúsení dizajnéri vám navrhnú celý interiér vášho home office na mieru.


Viac o Home Office

NÁBYTOK DO OPEN SPACE OFFICE

Kancelársky nábytok na mieru v otvorenej kancelárii


Nábytok do open office kancelárie si vyžaduje komplexný pohľad. Navrhneme a vyrobíme Vám kancelársky nábytok tak, aby boli dodržané potrebné pravidlá ergonómie priestoru. Vytvoríme pre Vás zdravé pracovné prostredie a zároveň Vám vyriešime problémy s hlukom v zdieľanom priestore. Kancelárske stoly s akustickými paravanmi, vysoké stoly, akustický nábytok, ale i konštrukčné prvky dokážu zmeniť open space office na miesto, kde pôjde všetkým práca od ruky.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO OPEN OFFICE

NÁBYTOK DO ZASADAČKY

Úspešné porady a dôležité rozhodnutia


Zasadačka patrí medzi kancelárske priestory, kde vznikajú tie najlepšie nápady. Rokovací nábytok je potrebné prispôsobiť rozmerom miestnosti a požadovanému počtu zasadacích miest. Okrem toho je nevyhnutnou súčasťou zasadačky dominantný rokovací stôl a ergonomické stoličky pre pohodlné sedenie aj počas dlhšej porady. Už pri návrhu sa sústredíme na vhodný výber tých najdôležitejších doplnkov do zasadačky, ktorými sú elektrické otočné panely zabudované v stoloch.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO ZASADAČKY

NÁBYTOK DO RECEPCIE

Aj recepcia potrebuje kancelársky nábytok


Hlavným prvkom každej uvítacej miestnosti by mala byť reprezentatívna recepcia, ktorá zapôsobí na Vašich klientov hneď na prvý dojem. V Rstudiu Vám navrhneme a vyrobíme recepčný pult na mieru, ktorý funkčne, ale najmä dizajnovo dotvorí vstup do Vašej spoločnosti vo Vašich korporátnych farbách. Recepciu doplníme kancelárskym nábytkom a oddychovým sedením, ktoré ponúkne príjemný priestor pre čakanie Vašich hostí.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO RECEPCIE

NÁBYTOK DO KUCHYNKY A JEDÁLNE

Nábytok, vďaka ktorému dobijete baterky


Kancelárska kuchynka je miestom, kde môžu zamestnanci načerpať energiu a vrátiť sa do svojich kancelárií posilnení kávou či občerstvením. Nábytok do kuchynky, v ktorom si môže každý plnohodnotne vychutnať prinesený obed či snack je základ, ktorý Vám radi zostavíme na mieru. Praktické stoly do kuchynky, ľahko udržiavateľné jedálenské stoličky a vysoké barové stoličky, vyvýšené barové pulty alebo pohodlné oddychové sedenie do kancelárskej kuchyne ocení nejeden zamestnanec.


POTREBUJEM NÁBYTOK DO KUCHYNKY

DOPLNKY

Užitočné vylepšenia pre vašu kanceláriu


Doplnky nemajú svoju kapitolu iba v interiérovom dizajne domácností, svoje miesto majú aj v kancelárskych priestoroch. Preto ponúkame užitočné, praktické riešenia pre manažérov i zamestnancov v podobe elektrických otočných vaultov, káblových prechodiek, PC držiak, káblových zvodov či magnetických tabúľ, ktoré zjednodušujú život v kancelárii. Naši dizajnéri navrhujú aj doplnky vo forme obkladov stien či LED osvetlenia, ktoré dodávajú kancelárii moderný a elegantný vzhľad.


VIAC O DOPLNKOCH

KANCELÁRSKE SEDENIE

Pohodlné a zdravé sedenie do kancelárskych priestorov


Kvalitné ergonomické sedenie je nevyhnutnou súčasťou dnešného zdravého pracovného prostredia. U nás si môžete vybrať zo širokej škály kvalitného a pohodlného sedenia, či už hľadáte luxusné kancelárske stoličky, manažérske kreslá, kancelárske či konferenčné sedenie alebo oddychové kresielka. Stoličky z našej ponuky sa hodia pre manažérske pracoviská, kde dotvárajú štýlový vzhľad interiéru ako aj do klasických kancelárskych priestorov. Svoje uplatnenie nájdu taktiež v relaxačných zónach, hotelových lobby či na recepciách. Široká škála funkcií umožňuje maximálne prispôsobenie požiadavkám každého užívateľa.


VIAC O KANCELÁRSKYCH STOLIČKÁCH

Firemné interiéry, ktoré sme realizovali

Radí Vám náš projektový manažérIng.
MARTIN
KULICH

TIP PRE ERGONÓMIU V PRÁCI

Účelom správne navrhnutých pracovných priestorov je zvýšiť efektivitu práce a vniesť do kancelárskeho stereotypu dôvod, prečo ísť do práce s chuťou. Ako vytvoriť zdravé a ergonomické pracovné prostredie? Pozrite si tipy a rady v našich vlogoch.


Chcem vedieť viac

Naši
spokojní
zákazníci

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

Chceli by ste vytvoriť zdravé
a produktívne pracovné prostredie?

Pomôžeme vám

Naši spokojní zákazníciKliknite na logá a nechajte sa inšpirovať