KATALÓGOVÝ NÁBYTOK

Vytvoríme vám zdravé a moderné pracovné prostredie, ktoré pomôže vašej firme rásť.

Pozrite si v našom krátkom videu ukážky z našich realizácií

Prejsť do obchodu
viac

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ STÔL

Stôl, ktorý chráni vaše zdravie


Výškovo nastaviteľné stoly sú základom zdravej kancelárie a moderným výdobytkom doby, v ktorej žijeme. Dlhé sedenie v kancelárii spôsobuje mnohé zdravotné problémy. Vyhnúť sa im dá kúpou výškovo nastaviteľného stola, pri ktorom viete striedať polohu v sede a v stoji. Jednoducho si vďaka dvojmotorovej podnoži nastavíte výšku stola podľa vašej potreby. Ponúkame výškovo nastaviteľné stoly s ergonomickým výrezom i bez neho. Vybrať si viete prevedenie pracovnej dosky i farbu podnože.


Mám záujem o výškovo nastaviteľný stôl

KLASICKÝ PRACOVNÝ STÔL

Základ pracovného miesta


Pracovný stôl nemusí byť obyčajný. U nás nájdete v ponuke rôzne veľkosti, tvary stolov s novodobou technológiou a nadčasovým dizajnom, vďaka ktorým sa stávajú neobyčajnými. Súčasťou stolov sú technické vylepšenia akými sú zabudované vaulty, káblové zvody a spony pod stolom na ukrytie káblov. Praktickú výškovú rektifikáciu podnoží oceníte pri nerovných podlahách. O vyššiu stabilitu a odolnosť sa postarajú priečniky a trnož medzi nohami stola. Vybrať si viete farbu a veľkosť pracovnej dosky i farbu a materiál nôh.


POTREBUJEM PRACOVNÝ STÔL

ZASADAČKOVÉ STOLY

Miesto, kde vznikajú nápady a nové partnerstvá


Stretávajú sa tu zamestnanci, noví klienti, spolupracovníci. Pri zasadačkovom stole sa prezentujú nové nápady a vznikajú nové spolupráce. Pre pohodlie pri zasadnutiach, stretnutiach a konferenciách ponúkame zasadačkové stoly s dizajnovým zošikmením a praktickými technologickými prvkami – zabudované elektrické vaulty v stoloch na nabíjanie zariadení. Pevnosť stolov zabezpečuje 36 mm hrubá pracovná doska a na výber máme niekoľko prevedení nôh stola. Vybrať si môžete materiál, tvar a farbu.


MÁM ZÁUJEM O ZASADAČKOVÉ STOLY

SKRIŇOVÉ ZOSTAVY

Elegantné a praktické riešenie úložných priestorov


Vyberte si celkový vzhľad skriňových zostáv, aby spĺňal vaše požiadavky na uskladnenie dokumentov. K dispozícii sú otvorené i uzatvorené skrinky, šatníkové, dvierkové skrinky i skrinky so sklom či moderne vyzerajúce skrine s roletovým otváraním. Dvierka si viete zvoliť s madielkami, bez madiel, kvôli bezpečnosti dodávame aj skrine so zámkom. Kladieme dôraz na pevnosť a nosnosť políc a myslíme na nerovnosti podláh, práve preto majú naše skrinky rektifikačné nohy na vyrovnanie nerovnosti.


POTREBUJEM SKRIŇOVÉ ZOSTAVY DO KANCELÁRIE

KONTAJNERY A PRÍDAVNÉ SKRINKY

Úložné priestory k pracovným stolom


Sú veci, ktoré chceme mať stále po ruke, preto ich neukladáme do skriniek, ale hľadáme iné riešenia. Pre rozšírenie pracovnej plochy kancelárskeho stola alebo praktické riešenie úložného priestoru, sú jednoznačným riešením zásuvkové kontajnery alebo prídavné skrinky k stolom. K dispozícii máme niekoľko variantov s možnosťou uzamknutia pre vyššiu bezpečnosť. Je na vás či si zvolíte kontajner, alebo pohyblivú prídavnú skrinku na kolieskach. Ich súčasťou sú praktické doplnky ako deliace organizéry či úchytky.


MÁM ZÁUJEM O ÚLOŽNÉ PRIESTORY K STOLOM

DOPLNKY

Užitočné vylepšenia pre vašu kanceláriu


Doplnky nemajú svoju kapitolu iba v interiérovom dizajne domácností, svoje miesto majú aj v kancelárskych priestoroch. Preto ponúkame užitočné, praktické riešenia pre manažérov i zamestnancov v podobe elektrických otočných vaultov, káblových prechodiek, PC držiak, káblových zvodov či magnetických tabúľ, ktoré zjednodušujú život v kancelárii. Naši dizajnéri navrhujú aj doplnky vo forme obkladov stien či LED osvetlenia, ktoré dodávajú kancelárii moderný a elegantný vzhľad.


VIAC O DOPLNKOCH

KANCELÁRSKE SEDENIE

Pohodlné a zdravé sedenie do kancelárskych priestorov


Kvalitné ergonomické sedenie je nevyhnutnou súčasťou dnešného zdravého pracovného prostredia. U nás si môžete vybrať zo širokej škály kvalitného a pohodlného sedenia, či už hľadáte luxusné kancelárske stoličky, manažérske kreslá, kancelárske či konferenčné sedenie alebo oddychové sedenie. Stoličky z našej ponuky sa hodia pre manažérske pracoviská, kde dotvárajú štýlový vzhľad interiéru ako aj do klasických kancelárskych priestorov. Svoje uplatnenie nájdu taktiež v relaxačných zónach, hotelových lobby či na recepciách. Široká škála funkcií umožňuje maximálne prispôsobenie požiadavkám každého užívateľa.


MAM ZÁUJEM O KANCELÁRSKU STOLIČKU

Kancelárske priestory, ktoré sme realizovali

Radí Vám náš majiteľJuraj
Rehák

TIP PRE ZDRAVÚ KANCELÁRIU

Viete čo je základom zdravého a ergonomického pracovného prostredia? Je ním výškovo nastaviteľný stôl, vďaka ktorému môžete striedať prácu v stoji a v sede a tak predísť mnohým zdravotným problémom. Na čo sa treba zamerať pri výbere tohto typu stola sa dozviete v našom vlogu.


Pozrieť si vlog

Naši
spokojní
zákazníci

Schindler Eskalátory s.r.o.

Výroba eskalátorov - Dunajská Streda

POVEDALI O NÁS: "Navrhli a vyrobili nám moderné kancelárske pracoviská s premyslenou dispozíciou a dôrazom na funkčné využitie priestoru a sedenia. Sme maximálne spokojní s kvalitou nábytku, s precízne prepracovanými...


Čítať viac

TZMO Slovakia s. r. o.

Výrobca a dodávateľ hygienických výrobkov, kozmetiky a zdravotníckych pomôcok - Senec

POVEDALI O NÁS: "Vo všeobecnosti musím povedať, že sme boli nadštandardne spokojní s komunikáciou, flexibilitou a všetkým, čo súviselo s realizáciou nášho projektu. Mali ste s nami veľkú trpezlivosť a ja Vám za to...


Čítať viac

Chceli by ste vytvoriť zdravé
a produktívne pracovné prostredie?

Pomôžeme vám

Naši spokojní zákazníciKliknite na logá a nechajte sa inšpirovať