KANCELÁRSKE STOLIČKY

Viete ako správne sedieť, aby ste predišli nepríjemným bolestiam chrbta či hlavy?

Pozrite si naše video, kde vám poradíme a ukážeme 5 pravidiel zdravého ergonomického sedenia.

Prejsť do obchoduAko správne sedieť?
viac

KANCELÁRSKE STOLIČKY

Kancelárske sedenie, ktoré je skutočnou oporou


Ergonomické kancelárske stoličky tvoria základ zdravej kancelárie a každodenného pracovného prostredia. Radi Vám pomôžeme, ak hľadáte to správne kancelárske kreslo alebo kancelárske stoličky napríklad aj do 24 hodinovej prevádzky. Kvalitný materiál a stabilná konštrukcia stoličky Vám umožnia pohodlné sedenie aj vďaka nastaveniu výšky, hĺbky a uhlu chrbta, opierky hlavy, sedáka či podrúčok. Výnimkou nie je ani pohodlné manažérske kreslo či luxusné stoličky, ktoré okrem komfortu vzbudia skutočne pôsobivý dojem.


POTREBUJEM KANCELÁRSKU STOLIČKU

ROKOVACIE STOLIČKY

Rokovanie či porada, na ktorej sa sedí pohodlne


Cítiť sa na rokovaní, porade alebo inšpiratívnom brainstormingu pohodlne je dôležité. Spoliehajte sa preto na rokovacie stoličky, ktoré spĺňajú ergonomické štandardy a Vašim zamestnancom dovolia podať čo najlepší výkon a sústredenie sa. Stoličky do zasadačky si môžete vybrať podľa celkového dizajnu alebo konštrukcie, ktorú tvorí pevný oceľový rám, otočné kolieska, tradičný dizajn na štyroch nohách alebo praktické stohovateľné konferenčné stoličky.


HĽADÁM KOMFORTNÉ ROKOVACIE STOLIČKY

ODDYCHOVÉ SEDENIE

Komfortné sedenie pre chvíle čakania alebo oddychu


Nájsť to pravé oddychové sedenie do kancelárskych priestorov si vyžaduje zladiť dizajn, ale i potrebnú funkčnosť. Moderné sedenie do oddychovej zóny, reprezentatívne sedenie do recepcie, lounge sedenie pre chvíle, kedy potrebujú zamestnanci načerpať energiu a pohodlné oddychové kreslá tak môžete vybrať v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Inšpirovať sa môžete trendy a netradičnými tvarmi, ktoré podvihnú Vaše kancelárske priestory na novú úroveň.


POTREBUJEM ODDYCHOVÉ SEDENIE

VYSOKÉ STOLIČKY

Vyskúšajte si trendy sedenie na vysokej nohe


Oddychové miestnosti sú súčasťou každého zdravého kancelárskeho prostredia. Jedáleň alebo kuchynka s jedálenským ostrovčekom ponúkajú zamestnancom možnosť načerpať energiu a dosiahnuť tak lepší výkon. Vysoké stoličky dokonale doplnia každú kancelársku kuchynku a barové stoličky vytvoria moderný restroom, ktorý naplno splní svoj účel. Moderná firemná kuchynka so stabilnými vysokými stolmi a trendy industriálnymi stoličkami sa rýchlo stane miestom, kde si vychutnáte svoju obľúbenú kávu i Vy.


HĽADÁM VYSOKÉ STOLIČKY

JEDÁLENSKÉ STOLIČKY

Nábytok na mieru a ergonómia priestoru


Väčšie firmy a spoločnosti, ktoré svojim zamestnancom umožňujú stravovanie v spoločných firemných priestoroch, ocenia praktické a ľahko udržiavateľné stoličky do jedálne. Či už zariaďujete jedáleň, alebo menšiu kuchynku s priestorom vyhradeným pre stôl a jedálenské stoličky do kancelárskych priestorov, radi Vám pomôžeme s výberom. Stabilná konštrukcia a najmä moderné predvedenie stoličiek do jedálne ponúkajú možnosti, ako aj tento priestor zladiť do poslednej bodky.


POTREBUJEM JEDÁLENSKÉ STOLIČKY

KANCELÁRSKE SEDENIE

Pohodlné a zdravé sedenie do kancelárskych priestorov


Kvalitné ergonomické sedenie je nevyhnutnou súčasťou dnešného zdravého pracovného prostredia. U nás si môžete vybrať zo širokej škály kvalitného a pohodlného sedenia, či už hľadáte luxusné kancelárske stoličky, manažérske kreslá, kancelárske či konferenčné sedenie alebo oddychové kresielka. Stoličky z našej ponuky sa hodia pre manažérske pracoviská, kde dotvárajú štýlový vzhľad interiéru ako aj do klasických kancelárskych priestorov. Svoje uplatnenie nájdu taktiež v relaxačných zónach, hotelových lobby či na recepciách. Široká škála funkcií umožňuje maximálne prispôsobenie požiadavkám každého užívateľa.


MAM ZÁUJEM O KANCELÁRSKU STOLIČKU

Interiéry, ktoré sme realizovali

Radí Vám náš konateľMgr.
Jana
Czakó

TIPY PRE ZDRAVÉ SEDENIE

Bolieva vás chrbát? Po celom dni máte stuhnutý krk a príčinou je celodenné sedenie za pracovným stolom? Ak sa chcete vyhnúť bolestiam chrbta či hlavy, mali by ste vedieť, ako správne sedieť. Poradíme vám ako na to. Pozrite si 5 pravidiel ergonomického sedenia v našom vlogu.


Pozrite si náš vlog

Naši
spokojní
zákazníci

Johns Manville Slovakia a.s.

Najväčší slovenský sklársky podnik a výrobca izolácií a komerčných krytín - Trnava

POVEDALI O NÁS: "Rstudio pre nás zabezpečuje kompletný sortiment kancelárskeho nábytku, vrátane kancelárskeho sedenia. Venujú pozornosť najmä praktickému a dlhodobému využitiu nábytku s ohľadom na jeho usporiadanie v...


Čítať viac

Schindler Eskalátory s.r.o.

Výroba eskalátorov - Dunajská Streda

POVEDALI O NÁS: "Navrhli a vyrobili nám moderné kancelárske pracoviská s premyslenou dispozíciou a dôrazom na funkčné využitie priestoru a sedenia. Sme maximálne spokojní s kvalitou nábytku, s precízne prepracovanými...


Čítať viac

Chceli by ste vytvoriť zdravé
a produktívne pracovné prostredie?

Pomôžeme vám

Naši spokojní zákazníciKliknite na logá a nechajte sa inšpirovať