DOPLNKY

Okrem nábytku vám zabezpečíme aj všetky potrebné doplnky do firemného interiéru.

Od akustických prvkov, cez 3D logá, obklady stien, elektrické vaulty až po zeleň a vešiaky.

Kontakt
viac

AKUSTICKÉ PRVKY

Elegantná regulácia hluku na pracovisku


Nadmerný hluk na pracovisku sa dá vyriešiť zabudovaním akustických prvkov do interiéru. Akustické prvky regulujú a tlmia hluk, dodávajú pocit súkromia a sú moderným prvkom interiérového dizajnu. K dispozícii sú akustické panely, paravány, boxy a dokonca celé miestnosti, v ktorých má zamestnanec pokojnú atmosféru na vykonávanie práce. Akustickými prvkami jednoducho predelíte pracovné prostredie a vďaka rôznym veľkostiam a farebnosti vytvoríte unikátny dizajn.


CHCEM VEDIEŤ VIAC O AKUSTICKÝCH PRVKOCH

3D-LOGÁ A LED PODSVIETENIE

Podpora firemnej identity


Firemné logo je významným prvkom pri budovaní firemnej identity a následnej reprezentácii spoločnosti. Našim klientom ponúkame výrobu 3D-loga z kvalitného tvrdeného plastu. Pre zvýšenie efektivity loga a lepšiu viditeľnosť na recepciách alebo iných miestach, vieme logo doplniť s efektným LED osvetlením. Zachovávame presnú farebnosť podľa farebných kódov z RAL vzorkovníka. LED podsvietenie vieme doplniť aj na nábytok na mieru.


POTREBUJEM 3D-LOGO ALEBO LED PODSVIETENIE

VAULTY - ELEKTRICKÉ ZABUDOVANÉ PANELY

Moderná kancelária s technologickými riešeniami


Jedným z technologických riešení, ktoré nesmú chýbať v modernej kancelárii, je aj elektrický zabudovaný panel, tzv. vault, ktorý je elegantným a funkčným prvkom pracovných stolov. Už nemusíte hľadať zásuvku pod stolom, máte ju k dispozícii spolu s USB konektorom, HDMI adaptérom a inými konektormi na stole. Elektrický vault je otočný o 180°, ovládate ho tlačidlami. Panel otočíte do polohy, kedy je skrytý v doske stola, nenarúša jeho dizajn.


ZAUJÍMA MA VIAC O ELEKTRICKÝCH VAULTOCH

OBKLADY STIEN, LAMELY A ZELEŇ V INTERIÉRI

Kanceláriu netvorí iba nábytok


V Rstudiu nám záleží na detailoch, výnimku netvoria ani kancelárie. Atraktívne zdravé pracovisko potrebuje zeleň či už sú to zabudované kvetináče, alebo machové steny, ktoré okrem zelene prinášajú aj dizajnový umelecký kúsok na vaše pracovisko. Prírodným a obľúbeným prvkom sú drevené lamely, ktoré dokážu predeliť priestor vzdušným spôsobom alebo sa dajú využiť ako elegantný obklad na steny. U nás si viete vybrať aj iné druhy obkladov stien, ktoré spolu s nábytkom dotvárajú interiér.


MÁM ZÁUJEM O ATRAKTÍVNE A ZDRAVÉ PRACOVISKO

VEŠIAKY A VEŠIAKOVÉ PANELY

Kvalitné vešiaky rôzneho druhu


Vešiaky patria medzi nevyhnutný prvok každej predsiene. Potrebujú ich veľké i malé spoločnosti, a to nielen cez zimné mesiace, kedy nosíme kabáty, ale počas celého roka. Je preto nevyhnutné myslieť aj na takýto doplnok kancelárie. Je na vás či vám viac vyhovuje vešiak alebo vešiakový panel. K dispozícii máme rôzne farby a materiály vešiakov. Naši dizajnéri na základe zákazky a množstva voľného priestoru vyberú vhodné riešenie pre vás a vašu kanceláriu.


POTREBUJEM VEŠIAKY A VEŠIAKOVÉ PANELY