Udržateľné riešenie pre moderné kancelárie

V dnešnej dobe sa všetky moderné kancelárie snažia zlepšiť svoje ekologické a udržateľné aspekty. Cieľom je chrániť prírodu, ale aj zlepšiť pohodu zamestnancov. Jedným z riešení, ktoré prispieva k udržateľnosti a zlepšeniu pracovného prostredia, sú paravany vyrobené zo 100% recyklovateľných materiálov.

UDRŽATEĽNÁ VOĽBA

Akustické stolové paravany sú v moderných kanceláriách výborným riešením pre zlepšenie pracovného prostredia a pohody zamestnancov. Tieto paravany definujú individuálne pracoviská, čím zvyšujú bezpečnosť a produktivitu zamestnancov a umožňujú im sústrediť sa na svoje úlohy.

ZAOBLENÝ DIZAJN

Hlavným dizajnovým prvkom stolov sú okrúhle kovové rúrkové nohy, ktoré spolu s jemne zaoblenými hranami pracovnej plochy tvoria jeho charakteristickú identitu. Paravany využívajú rovnaké oblé tvary, čím sa dokonale dopĺňajú a vytvárajú harmonický celok.

ŠIROKÁ ŠKÁLA FARIEB

PET plsť sa stáva čoraz populárnejším materiálom, vďaka svojim vynikajúcim akustickým vlastnostiam a možnostiam využitia v mnohých oblastiach. Tieto akustické paravany sú medzi zákazníkmi obľúbené pre svoje akustické a estetické vlastnosti a často sa používajú ako dizajnový prvok v kanceláriách. S rozšírenou paletou farieb je teraz ešte viac možností, ako svojim interiérom dodávať štýlový a moderný vzhľad.

KOMBINOVANIE FARIEB

Paleta farieb je prispôsobená kombinovateľnosti a zabezpečuje aby všetky farby boli kompatibilné s ostatnými povrchovými úpravami. V tejto palete farieb dominuje prírodný zemitý odtieň. Správne použitie farieb môže vytvoriť rôzne atmosféry a vzbudiť rôzne emócie. Pri kombinovaní farieb je dôležité myslieť na harmonické a vyvážené farebné schémy.

RECYKLOVATEĽNÉ MATERIÁLY

Tieto akustické paravany sú vyrobené z recyklovateľných materiálov a sú taktiež vhodné na samotnú recykláciu. Tento udržateľný materiál má vynikajúce vlastnosti absorpcie zvuku. Vďaka jeho štruktúre sa navyše veľmi ľahko čistí a dezinfikuje. Hoci táto pet plsť vyzerá ako vlna, v skutočnosti ide o plastový výrobok, ktorý používa minimálne 50% recyklovaných plastov.

Príďte sa o tomto dizajnovom produkte dozvedieť viac v našom showroome, kde ho máme pre vás vystavený.

KONTAKTUJTE NÁS