Jedinečný dizajn inšpirovaný novou generáciou a oceánom

Radi by sme vám predstavili ďalšiu novinku. Modulárny systém sedenia od nášho exkluzívného dodávateľa NARBUTAS, za ktorý získal krásne ocenenie German Design Award 2022. Rad sedadiel vytvorený dánskym dizajnérskym štúdiom vám navodí v kancelárii relaxačnú atmosféru na oddych aj prácu.
 

ODRAZ NOVEJ GENERÁCIE ĽUDÍ

Táto kolekcia odráža zmeny v kancelárskych priestoroch a ľuďoch, ktorí v nich pracujú. Je inšpirovaná novou generáciou zamestnancov, ktorá preferuje neformálnejšie a uvoľnenejšie pracovné priestory a interiéry.
 

NOVÉ SEDENIE INŠPIROVANÉ OCEÁNOM

Pri navrhovaní tvorcovia čerpali  inšpiráciu z prírody. Pozorovali, ako morské vlny obmývajú skaly a kamene na brehu. Synergia medzi zaoblenými tvarmi a rovnými líniami vytvára tento jedinečný a veľmi pútavý dizajn.

NIEČO O CENE DIZAJN AWARD

German Design Award je medzinárodná prémiová cena, ktorá patrí medzi celosvetovo najuznávanejšie ocenenia za dizajn. Poslaním je objavovať jedinečné dizajnové trendy a ohodnotiť najlepších účastníkov.

Ak vás zaujímajú trendy z oblasti interiérového dizajnu, pozrite si aj náš další zaujímavý článok v tejto oblasti. Nájdete v ňom aktuálny celosvetový unikát v interiérových trendoch, ktorý by tento rok nemal chýbať v žiadnom pracovnom priestore.

KONTAKTUJTE NÁS