Nový dekor s nádychom japonskej tradície, ktorý zaručene oživí váš interiér

Predstavujeme vám drevodekor od značky Egger s názvom OKOBO, inšpirovaný japonskou kultúrou. Prečo práve Japonsko? Tento druh drevodekoru sa v ich krajine používa pri výrobe tradičných sandálov, ktoré nosia Gejše v období ich vzdelávania.

1. S čím ho správne kombinovať?

Tento dekor má výraznú a zaujímavú štruktúru dreva, preto ho odporúčame kombinovať s univerzálnymi odtieňmi jemných matných farieb. Pri kombinácií s inými dekormi by zanikla jeho jedinečnosť.

2. Dve prevedenia dekoru

Exkluzívna značka Egger má v ponuke drevodekor Okobo v dvoch farebných prevedeniach. Môžete si vybrať zo svetlého alebo tmavého variantu, podľa toho čo sa viac hodí do vášho interiéru.

3. Zaujímavosť na záver

Japonské Gejše v dobe učenia nosili sandále s názvom Okobo. Dôvodom nebola len móda, ale hlavne to, že nosili dlhé kimoná až k nohám a nechceli si ich zašpiniť pri chôdzi vonku. Výška tejto obuvi je až 14 cm.

Ak vás zaujímajú trendy z oblasti interiérového dizajnu, pozrite si aj náš další zaujímavý článok v tejto oblasti. Nájdete v ňom aktuálny celosvetový unikát v interiérových trendoch, ktorý by tento rok nemal chýbať v žiadnom pracovnom priestore.

KONTAKTUJTE NÁS