Nové vízie interiérov budúcnosti

Zajtrajšia kancelária môže byť kdekoľvek. Mali sme možnosť zúčastniť sa celosvetovej výstavy nábytku ORGATEC, ktorý sa organizoval po štvorročnej prestávke. Popredný veľtrh pre moderný pracovný svet, ktorý spája rôzne názory, rozvíja nové vízie práce a rieši koncepty orientované na budúcnosť.

ORGATEC

Orgatec 2022 bol v mnohých ohľadoch jedinečný. Bežne sa koná každé dva roky, tentoraz sa výstava konala po štvorročnej prestávke spôsobenej pandémiou. Za štyri roky sa zmenilo veľa. Nové potreby spôsobili revolúciu v modernom svete práce a premietli sa priamo do špecifických požiadaviek kancelárie.

Tohtoročný medzinárodný veľtrh pre moderné pracovné prostredie Orgatec v Kolíne nad Rýnom preto privítal návštevníkov riešeniami, ktoré boli úplne odlišné od tých, ktoré boli prezentované v predchádzajúcich rokoch.

MODERNÉ RIEŠENIA

Pracovná kultúra je v dnešnej dobe viac ako kedykoľvek predtým založená na spolupráci a motivácii v duchu partnerstva. Hlavným bodom výstavy bolo zakomponovanie akustiky do interiéru. Je veľa moderných, dizajnových prvkov, ktoré poskytujú súkromie pri práci.

NAŠE DOJMY

Zaujali nás najnovšie top trendy pre office dizajn, ako napríklad pohyb pri práci, originalita, farby, prvky akustiky, moderné technológie, pohodlie a ergonómia. Inšpirovali sme sa v mnohých smeroch interiérového dizajnu a tešíme sa na novinky a trendy, ktoré prenesieme do projektov pre našich zákazníkov.

Budem veľmi radi, ak vám budeme môcť opäť o dva roky priniesť naše postrehy a dojmy z veľtrhu moderného pracovného sveta ORGATEC. Ak potrebujete aj vy vniesť do vášho interiéru nadčasovosť, ergonómiu a najnovšie trendy, neváhajte nás kontaktovať.

KONTAKTUJTE NÁS