Nová farba roka 2022 je CELOSVETOVÝ UNIKÁT, ktorý prekvapil

Počuli ste už o VERY PERI? Ak si myslíte, že ide o exotické jedlo, ste vedľa. Po prvýkrát v histórii spoločnosť Pantone vytvorila úplne novú farbu, ktorá predtým neexistovala. Už podľa jej názvu je jasné, že ide o niečo výnimočné. Je to jedinečná zmes modrej s fialovo-červeným podtónom, čo jej dodáva skvelú energiu a dynamiku.
 
Reakcia na aktuálnu situáciu vo svete

Táto pozitívna farba symbolizuje časy veľkých zmien a nových výziev, v ktorých všetci aktuálne žijeme. Vytvára aj optimistický dojem, ktorý vzbudzuje nádej a dôveru v lepšiu budúcnosť.

Kombinácie s inými farbami

Ak sa rozhodnete pre fialovú a zvolíte nejaký tmavší variant, odporúčame zjemniť ho s inými farbami. Napríklad kombinácia so žltou alebo bledo sivou, čo vyvoláva ukľudnujúci účinok.

Farba inšpirovaná aj prírodou

Nový odtieň Very Peri je inšpirovaný aj krásou prírody, čo vytvára pocit bezpečia a pokoja. Určite ste si všimli, že pripomína farbu jemných orgovánových a levanduľových kvetov či fialiek.

Ak vás zaujímajú trendy z oblasti interiérového dizajnu, pozrite si aj náš další zaujímavý článok v tejto oblasti. Nájdete v ňom aktuálny celosvetový unikát v interiérových trendoch, ktorý by tento rok nemal chýbať v žiadnom pracovnom priestore.

KONTAKTUJTE NÁS