Naše najpredávanejšie manažérske zostavy roka 2022

Rozhodli sme sa predstaviť vám naše najpredávanejšie zostavy roka 2022. Záleží nám na spokojnosti našich klientov, preto im vždy odporúčame len tie najlepšie možné riešenia. Rovnako ako v prípade týchto exkluzívnych manažérskych zostáv, ktoré svojim dizajnom a kvalitou uchvátili už veľa spokojných klientov.

1. MANAŽÉRSKA KANCELÁRSKA ZOSTAVA MOVE

Pozitívny vplyv pre Vašu koncentráciu a pracovnú pohodu má bezpochyby špičkový manažérsky stôl, vyrobený z kvalitných materiálov v nadčasovom dizajne. Kvalita a skvelý dizajn nemusia stačiť. Vaše pozitívne emócie v pracovnom prostredí môžete jednoducho umocniť sofistikovaným riešením. Ak Vám záleží na každom detaile, tak tento stôl bude spĺňať všetky Vaše predstavy.

VYCHYTÁVKY: Stôl MOVE má zabudovanú napájaciu jednotku. Ku skrytým káblom sa dostanete otvorením elegantného minimalistického veka.

2. MANAŽÉRSKA KANCELÁRSKA ZOSTAVA AIR

Neopakovateľný vzdušný dizajn, týmito tromi slovami Vám chceme dať do pozornosti veľmi výnimočnú manažérsku zostavu. Presvedčte sa sami a zoznámte sa s elegantne pôsobiacim manažérskym stolom s príručnou skrinkou, ktoré pôsobia akoby sa vznášali a ponúkajú sofistikované riešenia úložných priestorov.

VYCHYTÁVKA: Oceľové stolové nohy sú navrhnuté tak, aby skryli všetky káblové rozvody a umožnili vám udržať všetky nepotrebné predmety mimo vášho hlavného pracovného priestoru.

3. MANAŽÉRSKA KANCELÁRSKA ZOSTAVA MOTION

Moderná a zároveň elegantná manažérska zostava MOTION Executive sa skladá z pracovného stola a príručnej skrinky. Táto zostava je systém elektrických výškovo nastaviteľných stolov, určený pre pracovisko dynamického lídra. Tento písací stôl je kombináciou modernej elegancie a premyslenej funkčnosti.

VYCHYTÁVKA: Panelové nohy skrývajú priestor pod stolom a poskytujú viac vizuálneho súkromia. Pocit elegancie a sofistikovanosti umocňuje obrovský rozmer topu, ktorý je určený pre pohodlnú prácu.

Práve ste našli vážneho favorita na manažérsku zostavu, ktorá by mohla byť súčasťou Vašej kancelárie?

KONTAKTUJTE NÁS