Moderná a funkčná kancelária

Spoločnosť Ligna s.r.o. so sídlom v Trenčíne, je výrobný podnik, ktorý sa zaoberá spracovaním drevnej hmoty od porezu guľatiny až po kompletizáciu drevených obalových výrobkov, prevažne paliet.

Nepýtame sa aký stôl náš zákazník chce, ale načo ho potrebuje. Ľudia často zabúdajú na svoje zdravie pri práci, preto sme tu my, aby sme im pomohli vybrať vhodný nábytok. Práve ako v tomto prípade realizácie kancelárskych priestorov pre firmu zaoberajúcu sa drevovýrobou.

CIEĽ: Cieľom bolo vytvoriť interiér, ktorý bude motivujúci pre zamestnancov a zároveň vyhovujúci potrebám firmy.

EXKLUZÍVNE PRACOVISKO

Manažérska kancelária je často miestom, ktoré môže rozhodnúť o budúcnosti firmy. Preto sme dbali na to, aby bola vybavená, čo najkvalitnejším nábytkom. Zamerali sme sa na vytvorenie  reprezentatívnej kancelárie. Preto sme zvolili exkluzívnu manažérsku zostavu.

PREČO SI VYBRAŤ EXKLUZÍVNU MANAŽÉRSKU ZOSTAVU?

Exkluzívna manažérska zostava je výborným riešením pre každého, kto hľadá kvalitný a spoľahlivý nábytok pre svoje kancelárske priestory. Táto zostava ponúka nielen dôstojný vzhľad, ale tiež funkčnosť a pohodlie pre pracovníka. Okrem toho je dizajn zostavy prispôsobený moderným trendom a spĺňa najvyššie štandardy kvality a pohodlia. Výberom exkluzívnej manažérskej zostavy sa tiež zvyšuje prestíž a profesionalita firmy.

VÝHODA: Výhodou exkluzívnej manažérskej zostavy je, že je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jej dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

VYCHYTÁVKA - SKRYTÉ VEDENIE

Oceľové stolové nohy tohto stola sú navrhnuté tak, aby skryli všetky káblové rozvody a umožnili nášmu klientovi udržať všetky nepotrebné predmety mimo jeho hlavného pracovného priestoru. Nášmu klientovi sme tak skryli všetky káble, ktoré by inak boli viditeľné a nepôsobili by dobrým dojmom.

FUNKČNÉ PRACOVISKO

V prípade administratívneho pracoviska sme kládli dôraz na zariadenie nábytkom, ktorý bude funkčný, pohodlný a zároveň estetický. Pri výbere nábytku sme využili kvalitné materiály, výsledkom čoho je moderný a efektívny priestor. Náš klient si uvedomuje, že administratívne pracovisko je základom každého úspešného podniku. Jeho správne zariadenie môže mať veľký vplyv na produktivitu a pohodlie zamestnancov, čo sa následne prejaví aj na kvalite práce.

NÁŠ TIP: Do administratívnych priestorov odporúčame našim klientom zakomponovať uzamykacie skrine. Ich výhodou je najmä bezpečnosť, keďže umožňujú uchovávať dokumenty, finančné prostriedky či iné cennosti.

MODERNÁ ZASADACIA MIESTNOSŤ

Zariadenie zasadačky by malo odzrkadľovať stretnutia, ktoré sa v nej uskutočňujú. Kreatívne riešenia a moderný dizajn tiež prispievajú k dobrej atmosfére a pocitu úspešnosti. Zvolili sme jednoduchý a minimalistický dizajn, ktorý sa ako zvyšok interiéru nesie v duchu dreva.

VÝSLEDOK SPOLUPRÁCE

Konečný výsledok zodpovedal očakávaniam zákazníka. Zákazník bol maximálne spokojný s projektom, ocenil našu pozornosť venovanú rôznym detailom. V interiéry sme využili rôzne prvky dreva, ktoré sú v súlade s firemnou filozofiou. V neposlednom rade sme sa snažili zachovať štýl a identitu spoločnosti v nových priestoroch, čo znamená, že sme zachovali jednotné farby a logo v interiéri. Veríme, že tieto zmeny prispejú k zlepšeniu produktivity a k väčšej spokojnosti zamestnancov a návštevníkov.

SPÄTNÁ VÄZBA

POVEDALI O NÁS: ,,Počas výstavby našej novej budovy sme hľadali firmu, ktorá by nám zariadila komplet celé priestory. Na internete sme natrafili na firmu Rstudio, ktorá nás oslovila najmä množstvom pozitívnych referencií. Rstudio tím celý čas pristupoval k našej realizácii veľmi zodpovedne a profesionálne. Taktiež si ceníme dodanie na čas a bezproblémový proces montáže. Máme zo všetkého veľkú radosť. Zo strany Rstudia som cítil silný záväzok vytvoriť pokojné pracovné prostredie a zároveň kreatívny priestor, ktorý sme hľadali.‘‘

POZRITE SI VIDEO Z REALIZÁCIE