Nový interiér vašej kancelárie

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť kvalitu svojho života, môže byť dizajnový a praktický interiér tou správnou voľbou. Pri navrhovaní a vytváraní interiéru zohľadňujeme nielen estetiku, ale aj praktické aspekty. Vhodne navrhnutý interiér dokáže efektívne využiť každý dostupný priestor a prispôsobiť sa vašim potrebám. Nechajte si vytvoriť dizajnový a praktický interiér do vašej kancelárie, ktorý zmení váš život k lepšiemu.

1. 3D NÁVRHY ZDARMA V HODNOTE 1000€

Návrh interiéru kancelárie je spôsob, vďaka ktorému môžete vidieť svoje nápady v pretavené do reality. Dodáva vám to dokonalý prehľad o tom, ako budú vaše kancelárske priestory vyzerať. Preto sme si pre vás pripravili 3D návrhy interiéru zdarma. Najprv si spolu zvizualizujeme a nacením vami vybranú kanceláriu. Po odsúhlasení cenovej ponuky na výrobu nábytku priamo od nás sa pustíme do vizualizovania zvyšku interiéru.

2. FOTOREALISTICKÁ VIZUALIZÁCIA DO 48 HOD.

Vďaka fotorealistickej vizualizácii dokážeme pretaviť vaše sny do reality na základe našej odbornosti, výrobe priamo od nás a montáži. V prvom kroku nám zašlete pôdorys s požiadavkami, potom nasleduje osobné stretnutie s našim interným dizajnérom. Po stretnutí vám pripravíme vizualizácie do 48 hodín.

"Odporúčame vám začať s návrhom interiéru súbežne so začiatkom výstavby alebo rekonštrukcie vášho domu. V prípade že už sú hotové fixné veci ako napríklad elektrika, máte zviazané ruky a musíte častokrát robiť kompromisy, ktoré sú obmedzujúce." Ing. Martin Beko - interiérový dizajnér

3. PROFESIONÁLNE DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Súčasťou vizualizácie interiéru je aj otvorený pohľad do dispozičného riešenia miestností. Tento pohľad znázorní logiku prepojenia miestností a dotvorí obraz o vašej kancelárii. U nás pracuje interiérový dizajnér aj s nábytkom na mieru, ktorý mu dáva možnosť využiť každý kút miestnosti a vytvoriť tak zladený celok.

4. ODBORNÁ A PRECÍZNA MONTÁŽ

Dôvera klienta je pre nás kľúčová, najmä ak vieme, že vytvárame priestor v ktorom budete tráviť niekoľko hodín denne. Keď je váš nábytok na mieru hotový, privezieme vám ho vďaka vlastnému vozovému parku. Náš skusení tím montážnych technikov osadí všetko na správne miesto a nábytok môže slúžiť dlhé roky.

5. PRIAMO OD VÝROBCU NÁBYTKU

Veríme, že kľúčom k vysokej kvalite nábytku na mieru je kombinácia profesionálnej výroby a kvalitných materiálov. Vďaka výrobe nábytku sme schopní presne splniť vaše požiadavky. Nepovažujeme výrobu iba za použitie moderných strojov a technológií, ale veríme, že ľudský faktor prináša do nábytku hodnotu.

NAŠE REFERENCIE

VYTVORÍME VÁM FUNKČNÚ A MODERNÚ KANCELÁRIU

Neváhajte sa nám ozvať pre bezplatnú konzultáciu. Teší sa na Vás naša koordinátorka projektov.

TEL. ČÍSLO: 0911 723 462

,,BETTER WORK PLACE''

NAPÍŠTE NÁM EMAIL

KONTAKTUJTE NÁS