Exkluzívne manažérske zostavy pre náročných

Základom modernej kancelárie by mal byť hlavne stabilný kancelársky stôl z kvalitného materiálu s dostatočným úložným priestorom. Riadenie a kontrolu vždy zvládnete na výbornú, aj vďaka funkčnému a atraktívnemu pracovnému prostrediu. Manažérsky stôl je výbornou investíciou do vášho zdravia.

EXKLUZÍVNE MANAŽÉRSKE ZOSTAVY

Výraznou vlastnosťou nášho nábytku je jeho minimalistický a zrelý dizajn. Manažérsky stôl je výbornou kombináciou trendy elegancie a funkčnosti. Výber správneho stola môže pozitívne ovplyvniť náladu a koncentráciu.

PREČO PRÁVE MANAŽÉRSKE STOLY OD NÁS?

Naše manažérske zostavy sú skvelou kombináciou kvalitných a funkčných materiálov. Máme na výber širokú škálu rôznych dizajnov a typov zostáv presne podľa vašich predstáv. Všetky detaily a vaše požiadavky dokážeme prispôsobiť presne na mieru.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÉ MANAŽÉRSKE STOLY

V našej ponuke nájdete aj výškovo nastaviteľné manažérske stoly. Tieto stoly dostanete do pohybu jednoducho pomocou pamäťového ovládača. Elektromotor má tichý chod, plynulý rozjazd a dojazd. Súčasťou je aj antikolízny systém, ktorý zastaví pohyb stolovej dosky v prípade nárazu.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ STÔL AKO VÝBORNA INVESTÍCIA DO VÁŠHO ZDRAVIA

Nesprávne a dlhodobé sedenie je v dnešnej dobe civilizačná choroba. Práve sedenie je bežná súčasť pracovného života nie len v administrácií, ale aj v manažmente. Tento problém vyrieši striedanie sedenia a státia.

Neviete presne, ako by mala vaša nová otvorená kancelária vyzerať? Oslovte nás. V Rstudiu Vám radi pomôžeme s návrhom a následnou realizáciou.

KONTAKTUJTE NÁS