Akusticky komfortné kancelárie

Máme pre vás pripravenú ďalšiu novinku. Kolekcia ACOUSTIC ARTWORK ponúka nielen ľahké a všestranné akustické produkty, ale aj jedinečné a kreatívne riešenia pre udržateľné kancelárske prostredie. Produkty sú čiastočné vyrobené z recyklovateľných materiálov.

SMEROM K VÄČŠEJ UDRŽATEĽNOSTI

Tieto produkty podporujú zodpovedné využívanie zdrojov a znižovanie odpadu, keďže sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Na dotyk sú veľmi podobné vlne, ale PET plsť je z plastového odpadu.

KREATÍVNE RIEŠENIA NA ZLEPŠENIE AKUSTIKY

Systém, ktorý vytvára kreatívne kompozície pre kancelárie, kde je na prvom mieste pohoda zamestnancov. Môžete si vybrať z troch nástenných alebo stropných výrobkov v podobe oblakov, priečok alebo dlaždíc.

DELENIE A TVORBA PRIESTOROV

Vďaka týmto prvkom rozdelíte miestnosti veľmi jednoducho a prakticky na rôzne zóny. Môžete napríklad zriadiť priestor na oddych, stretnutia či využiť ich ako dekoratívne prvky alebo oživenie kancelárskych stien.

Rozmýšľate ako vytvoriť akusticky príjemné, elegantné a udržateľné kancelárske prostredie? Neváhajte nás kontaktovať a my vám so všetkým veľmi radi pomôžeme. Vytvorme akusticky priateľské, vkusné a udržateľné kancelárske prostredie!

KONTAKTUJTE NÁS