Ako zvýšiť hygienické opatrenia na pracovisku? Bezpečná kancelária pre všetkých

Záleží vám na tom, aby boli vaši zamestnanci na pracovisku chránení a mali medzi sebou dostatočné odstupy aj keď je náš neviditeľný protivník už na ústupe? Určite vám budú vďační a nebudú sa obávať o svoju bezpečnosť.

Je dôležité si uvedomiť, že je potrebné neustále myslieť na základné hygienické opatrenia na pracovisku či bezpečnosť zamestnancov a predchádzať tak šíreniu akýchkoľvek vírusov. Baktérie, znečistené ruky, choroba na pracovisku – to všetko ovplyvňuje bezpečnosť pri práci a nie všetci zamestnávatelia tomu venujú dostatok času a finančných prostriedkov.

Akustické predeľovacie paravany a ochranné štíty

Akustické prvky vo firmách sú výborným pomocníkom pri nadmernom hluku v otvorených priestoroch. Nemusia však slúžiť iba na tento účel. Otvorené kancelárie majú mnoho plusov, avšak v období pandémie, kedy by sa nemal zoskupovať väčší počet ľudí v jednom priestore, je práca vo veľkom open office riziková. Našim zákazníkom preto odporúčame v open office použiť predelovacie paravany, ktoré chránia zamestnancov nielen pred hlukom v otvorenom priestore, ale aj pred rozširovaním nákazy.

Akustické paravany si môžete vybrať v modernom dizajne v rôznych farbách, takže ich viete zladiť s farbou vašej značky i dizajnom vašich kancelárskych priestorov.

Keďže kancelárie nie je možné lusknutím prútika zväčšiť, je to ideálne riešenie. Pracovné prostredie vašich zamestnancov môžete ľahko upraviť bez stavebných úprav a s minimálnou investíciou. Ochranné štíty a akustické čalúnené paravany vytvoria diskrétny priestor, výborne absorbujú zvuk a zamedzia prípadnému šíreniu vírusov.  S rôznymi rozmermi a širokou škálou prevedenia vám ich navrhneme a prispôsobíme k vašim novým alebo už existujúcim stolom a zároveň k celkovej firemnej identite. Vytvoríme tak motivujúci priestor pre vašich zamestnancov s cieľom zamedzenia prenosu akejkoľvek nákazy.

Vďaka predeľovacím paravanom a ochranným štítom má každý svoje súkromie a je lepšie chránený pred infekciou, ktorú môžu prenášať jeho spolupracovníci.

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie

Umývajte si ruky! Tak znie jedno z hlavných pravidiel pri ochrane pred rozširovaním korona vírusu. Dôkladná dezinfekcia a pravidelné umývanie rúk by ale malo byť samozrejmosťou neustále. Hlavne na miestach, kde sa pohybuje väčšie množstvo ľudí akými sú napríklad recepcie firiem, sa baktériám darí, a preto je potrebné starať sa o zvýšenú hygienu.

Dávkovač dezinfekcie je okrem recepcií spoločností vhodný do akýchkoľvek kancelárií, na verejné priestranstvá, do čakární u lekára, na úrady, či do škôl. Jednoducho všade, kde chcete chrániť ľudí pred baktériami. Jeho prevedenie nemusí vyzerať len stroho a kaziť dizajn pekného priestoru. Môže tvoriť aj dizajnový kúsok zladený s nábytkom, ktorý zapadne do priestoru a nenaruší ho. Viete ho umiestniť kdekoľvek, nezaberá veľa miesta a pomôže vám v boji proti baktériám.

Tento dávkovač je zabudovaný do drevenej skrinky, ktorá dizajnovo ladí s recepciou a obkladom.

Buďme zodpovední nie len teraz, ale udržme si zodpovednosť po celý čas. Zdravie by malo byť na prvom mieste. V prípade zájmu vám radi vyhotovíme vizualizáciu a cenovú ponuku na akustické boxy alebo skrinky na schovanie dávkovačov, ktoré dodajú vašim priestorom moderný duch i pocit bezpečia.

 

KONTAKTUJTE NÁS